Skocz do zawartości
IGNOROWANY

koncowy tłumik w dieslu.


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Keżor

czy z tłumika końcowego w a4 b5 TDi 110KM wychodzi jedna rura i rozdwaja sie na dwie ?? czy z puszki wychodzą odrazu dwie rurki?? bo ja mam jedna grubszą (troszeczke) ktora rozdwaja sie na dwie węższe:/ i wydaje mi sie że to nie jest orginalny wydech. i czy ma to jakiś wpływ no coś tam :P ?? jutro wrzuce fot jak mi sie uda ;) PZDRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że masz orginał, ja mam 1Z i mam podobnie,czyli z końcowego tłumika wychodzi jedna rura a potem rozdwaja się na dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też w większości obstawiam że dwie wychodzą odrazu z puszki tłumika. W większości widzianych przezemnie audiczek w dieslu tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy silniku 1Z i orginalnym tłumiku napewno wychodzi jedna i rozdwaja się na dwie, ale tak jak mówie 1Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy silniku 1Z i orginalnym tłumiku napewno wychodzi jedna i rozdwaja się na dwie, ale tak jak mówie 1Z

dokladnie tak jest ... 1Z z tlumika wychodzi jedna i sie rozdwaja

a w A4 1.9 TDI AVG na 99 % jest tak samo ... jak wyjde z pracy to sprawdze czy aby napewno ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie końcóweczki wypolerować :mrgreen: :mrgreen: wyglada ładnie jak dla mnie,nie mam fotki ale postaram się jutro coś podwiesić, kolega Sprinter też ma ładnie wypolerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie końcóweczki wypolerować :mrgreen: :mrgreen: wyglada ładnie jak dla mnie,nie mam fotki ale postaram się jutro coś podwiesić, kolega Sprinter też ma ładnie wypolerowane

nie tylko Wy macie ..... w swoim B4 tak mialem i teraz w A4 tez polerka fajek jest w drodze........... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie końcóweczki wypolerować :mrgreen: :mrgreen: wyglada ładnie jak dla mnie,nie mam fotki ale postaram się jutro coś podwiesić, kolega Sprinter też ma ładnie wypolerowane

nie tylko Wy macie ..... w swoim B4 tak mialem i teraz w A4 tez polerka fajek jest w drodze........... :twisted:

a to przepraszam, w Ojcowej B4 też wypolerowałem, jakiego papieru uzywasz na końcu polerowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja u siebie na początku to taką szczotke drucianą na wiertarke wziełem i do metalu, juz potym zabiegu rurki nawet fajnie wyglądały, potem wodny papierek 800 i coraz lepiej, a teraz to tylko cos jeszcze gładszego musze kupić i na lustro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ominęło szlifowanie papierem lub szczotką moich fajek , bo ich nie miałem :mrgreen:

Poprzedni właściciel, jakiś Hans, obcioł fajki i było bee :sad:

Szukałem i znalazłem :lol:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0136cl7den57jxwz.html

Chyba może być , co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba może być , co Wy na to :?:

Ładnie podoba mi się

dokladnie tak mialem w B4 ....... i dzisaj tak bede mial w A4 ...... :twisted:

P.S piekna pogoda na polerke fajek ......... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky napisał:

P.S piekna pogoda na polerke fajek ......... :grin:

:?: :?: :?: Człowieku w taką pogodę fajki polerować :shock:

Zielona trawka, gril, karkoweczka, piwko :razz: tylko szkoda że woda w jeziorze zimna :cry:

W plener mości panowie w plener a nie fajki głaskać :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego 1Z to jak sprawdzić czy mam coś takiego

no niestetry musze cię rozczarować, ty u siebie mas AFN :mrgreen: :mrgreen: 1Z to typ silnika czyli TDI o mocy 90 KM a ty masz AFN bo masz 110 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...