Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio A4 B5, jaki subwoofer do ostrych brzmień(rock, metal)


masterww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kompletuje car audio do A4 b5 w sedanie. Aktualnie mam głośniki ori 4 - przód, 2 - tylna półka. Radio to JVC KD-X210 mam juz upatrzone głośniki na przód Excursion SX-6C. 2 woofery 165mm i 2 tweetery 25mm + 4 zwrotnice. Wzmacniacz Crunch GPX 1000 4 kanałowy. Do tego oczywiście dojdzie wytłumienie wszystkich drzwi. I tutaj rodzi się pytanie czy inwestować w jakieś głośniki na tył? czy dać sobie spokój i wsadzić do tego jakiegoś suba? Muzaka jakiej słucham to głównie rock - metal, oraz troche reggae. Nie słucham rapu, hip-hopu ani żadnego techno, więc bas aby szyby pękały mi niepotrzeby, Tylko dynamiczny do szybkiej muzyki gitarowej. I tu rodzi się problem, że nigdzie takiego nie moge znaleźć. Jakby ktoś mógł coś doradzić czy w ogole warto się w niego pakować czy robić głośńiki w półke do takiej muzyki. Co byłoby lepszym rozwiązaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ,wywal glosniki z pólki zeby mial bas lepsza droge z bagaja,daj suba w closed 12" bo musi byc 12 nie 10 poniewaz to sedan :-( i zobaczysz jaki bedzie efekt;-) co do suba to nie wiem o jakiej kwocie mowimy ?ale np taki helix jak moj jest ok ,do skrzyni zamknietej okolo 30l i jest szybki wiec dobry do takiej muzy jak słuchasz ale to juz sam zdecyduj ,tak czy tak szukaj cos w skrzyni zamknietej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, więc bede szukał zamknietej skrzyni 30l z głośnikiem 30cm. Zastanawiam się nad powerbass s-124x. w cenie do 300zł Czy lepiej coś lepszego(droższego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie kupuj to sa zabawki nie glosniki ,Pb dobry to dopiero seria xl i black ,a czym to chcesz napedzic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej: wzmacniacz Crunch GPX 1000 4 kanałowy. Da rade coś takiego pociągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego przodu ktory chcesz kupic i do tego radyjka to uwazam ze nie musisz sie pchac w jakiegos bardzo jakosciowego suba;-) trzeba to spasowac na podobnym poziomie ,szkoda przeplacac.mysle ze mialbym cos dla ciebie;-) ps. napisz skąd jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie najpier głowniki + plus ten wzmak, zrobie drzwi, a pózniej dołącze jakiegoś suba jak się trafi okazja w dobrej cenie. Okolice Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ok,mam znajomego w twoich stronach co sie zajmuje glownie subami ,na pewno cos ci dopasuje w cenie jakiej bedziesz chcial;-)jak cos to pisz na priv;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...