Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk Scyzoryk


tymson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

chciałbym się dowiedzieć czy w moim audi A4 B5 po lifcie mógłbym założyć, kluczyk scyzoryk, bez większych kombinacji typu przekładanie wkładek, immobilizera, elektryki, ponieważ posiadam zwykły kluczyk z pilotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, jeżeli kupisz pompkę centralnego lub taką posiadasz, która odbiera fale radiowe :) Przekładasz transponder, docinasz grot, kodujesz kluczyk i gotowe :)

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą pompką to rozumiem że chodzi o pneumat ? a co do immo, to raczej jest tak bynajmniej mi się wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o taką, która odbiera fale radiowe :) np 8D0 862 257 E :) spis pompek do A4 B5 masz na stronie: http://digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4 :) i jest tam też które odbierają fale radiowe a które nie :)

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu sprawdzić, jaki model tej pompki porównać na stronie tej co mi podesłałeś i mogę działać ? :) a jeszcze jedno, w którym miejscu jest tak owa pompka ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj jaką masz i czy Twoja obsługuje fale radiowe, jeśli nie kup taką która obsługuje, dorób kluczyk scyzoryk i działa :) pompka znajduje się w bagażniku przy prawym kole, jak masz nadkole, pod tapicerką :D

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do położenia pompki znalazłem, nie wiem czy to akurat tam ale piszą że to prawe nadkole w bagażniku ;)


dobra dzięki, jutro ogarnę co i jak i napiszę :) dzięki bardzo za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, sorki że tak długo, ale nie miałem czasu, więc znalazłem go trochę w ten weekend i zajrzałem co się tam kryje, no i znalazłem coś takiego, czy to jest to o czym mówimy ? http://www58.zippyshare.com/v/44186037/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest pompka :) ta nie obsługuje pilota :) musisz założyć taką która obsługuję, najlepiej kupić razem ze scyzorykiem i anteną do centrala :)

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to już wiem bo sprawdziłem, ale jest taki mankament, a mianowicie że ja mam pilot który działa, i dziwi mnie to na jakiej on zasadzie działa, wiem że to nie jest oryginalny pilot, ale żadnej innej centralki nie znalazłem do niego któregoś dnia wrzucę demonstrację tego o to urządzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam,

sorki że tak długo ale wiele różnych czynników się złożyło na to ;), a więc sprawa wygląda tak, tutaj zdjęcie:
http://www22.zippyshare.com/v/qcT1Gy4f/file.html

a zestaw jest taki, kluczy + pilot (prawdopodobnie nie oryginalny) i tak to właśnie działa, a zgodnie z pompką do centrala nie powinno mieć to miejsca, tak mi się wydaję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś dołożył zapewne nie ori centralny :D Twoja pompka nie obsługiwała pilota, więc włożyli centralkę + moduł dzięki któremu Twoje auto zamyka się na pilota :) tak mi się przynajmniej wydaję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje, ale nigdzie, a nigdzie tego znaleźć nie mogę.... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat, mam pompkę centralnego zamka z literką "L" i chciałem sobie zamontować pilot scyzoryk oryginalny od Audi i mam pytanie czy muszę wymienić pompkę i dopiero kupić jakiś pilot i go zakodować czy mogę też kupić tylko jakiś sterownik wraz z pilotem i go zaprogramować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj przy przekladaniu transpondera, nie wiem jaki jest dokładnie u Ciebie ale kiedyś w passacie zbilem szklany transponder i był problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam swoje pytanie: mam pompkę centralnego zamka z literką "L" i chciałem sobie zamontować pilot scyzoryk oryginalny od Audi i mam pytanie czy muszę wymienić pompkę i dopiero kupić jakiś pilot i go zakodować czy mogę też kupić tylko jakiś sterownik wraz z pilotem i go zaprogramować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić pompkę, żeby pilot scyzoryka działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...