Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tył LED lekko się żarzy kilka diod na zgaszonych światłach


Kris0112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś pojawił mi się dziwny problem mianowicie chodzi o lampy led (przedlift) tył, zauważyłem dzis ze po wyłączeniu świateł to w prawej lampie w błotniku świeci lekko mi 5 diod i dwie w lewej lampie w klapie( lekko sie jak by żarzą diody) po zgaszeniu samochodu wszystko ładnie sie wyłacza i diody gasną. Pytanie do znawców tematu co może być przyczyna? lampy się kończą czy może moduł pada ? lub doziemienie gdzieś na kablach? Dodam ze na kompie brak błedów pozatym światła działaja dobrze po zaświeceniu swieca wszystkie diody jednakowo i po naciśnieciu stopu równiez jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie nie było, były dokładane. Około poł roku świeciły bez żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie szukać przyczyny? czy czasem ten ukladzik w lampie nie uległ uszkodzeniu? moze ktoś juz to przechodzil? lub miał podobny problem?

bo jak to uszkodzona lampa to może czas na NEON ;) hehehe

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie szukam kogos kto ma takie lampy i chce podmienic

dziś lampa podmieniona i wszystko zgasło wiec wina lampy.. i pytanie lepiej ja wymienić czy brać się za rozcinanie czy rozklejanie jej?

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bede musial zrobic chyba ze ktos ma kodowania dla komfortu M dla NEON to moze by neon wpadl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...