Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy sedan


bziku

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam ten problem i szukam kogoś z okolic Warszawy kto moze mi pomoc. Znacie kogoś? Oczywiście za kasę :)

polecam

http://naviservice.com.pl/pl/i/Kontakt/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam a4 b8 z 2011r lampy LED i z tego co wyczytałem to można się obejść z wymianą lamp z US na EU? Czy może ktoś mi poradzić co powinienem zrobić?

Po przeczytaniu wszystkiego wydaje mi się, że powinienem wymienić żarówkę od kierunków na pomarańczową, kodowanie, adaptację i to wszystko???

Bo niektórzy piszą, że jeszcze jakiś kabelek do kierunków lub też zmienić jakieś wtyczki? Czy może ktoś mi podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ostatnio swoje dotychczasowe lampy tylne ze zwykłych żarówkowych na LED.

Moduł komfortu mam 8k0 907 064 M.

Korzystałem z opisu kolegi arek776 i wszystko jako tako zadziałało, trochę powalczyłem z przeciwmgielnymi światłami zamieniłem kilka pinów i zaczęło wszystko hulać. Kodowanie też weszło. Mam tylko jeden problem. Nie świeci stop w lewym ani prawym błotniku część D:

05_lampy_LED.jpg

Mam prośbę aby ktoś mi podpowiedział, gdzie pin odpowiedzialny za ten stop powinien być podłączony w module komfortu. Zakładam, że jest to pin 2 we wtyczce lampy czarno-niebieski w lewej a w prawej nie pamiętam.

Jeśli nikt nie wie to czy można to zmostkować ze stopem w klapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy potrzebne są jakieś przeróbki przy zmianie tylnych lamp z przedliftowych zwykłych na poliftowe neon (AVANT) ?
Moduł elektryki to: 8K0907064CN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest killka rzeczy które potrzebujesz, prócz oczywiście lamp to kostki, gumowe gumki, piny oraz przewody

i trochę chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą jak to wygląda w Avancie :) ja potrzebuje do sedana przedlift - lampy już w drodze :) dokładnie to chodzi mi o to czy trzeba przepinać jakieś piny, jeżeli tak to co i jak, co do kodowania to znalazłem coś :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299207-lampy-sedan-led-tyl-usa/

co prawda z USA na UE ale powinno się wszystko zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietasz pozmieniałeś kodowanie i wszystko działa ? ja czekam na lampy i też zabieram się za robotę, tylko będę wymieniał żarówkowe na LED.

jak wygląda sprawa z przeciwmgielnymi z tyłu ? bo dużo czytałem, że po kodowaniu nie świecą i że trzeba serwis odwiedzić ? coś pisali o jakimś kodzie online itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietasz pozmieniałeś kodowanie i wszystko działa ? ja czekam na lampy i też zabieram się za robotę, tylko będę wymieniał żarówkowe na LED.

jak wygląda sprawa z przeciwmgielnymi z tyłu ? bo dużo czytałem, że po kodowaniu nie świecą i że trzeba serwis odwiedzić ? coś pisali o jakimś kodzie online itd

u mnie wszystko działa poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietasz mam sprawę do Ciebie, mógłbyś mi wysłać fotki z kablami z wtyczek lamp ? chodzi mi o to jaki kolor kabla do którego pinu w lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietasz mam sprawę do Ciebie, mógłbyś mi wysłać fotki z kablami z wtyczek lamp ? chodzi mi o to jaki kolor kabla do którego pinu w lampie.

spoko, tylko że auto mam w warsztacie i pewnie odbiorę w następnym tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...