Skocz do zawartości
IGNOROWANY

punkty karne zdjecie -jaki okres ?


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

hej

wlasnie mnie dupli po raz kolejny miski cywilem

pytanie czy w wordzie zdjecie punktow mozna odbyc raz na rok kalendarzowy czy jak

?

bo konczy sie rok fajnie by bylo jak bym zalapal sie teraz na zdjecie i w styczniu drugi raz niech ktos mnie porpawi jak mnial z tym do czynienia ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty dostajesz na rok, po roku Ci wycinają no chyba że w międzyczasie złapiesz kolejne to wtedy okres ważności liczy się rok od ostatnich punktów i tak do 21 czy ileś tam (straciłem rachubę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasują się po upływie 12 miesięcy od daty otrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to wiem ;) ale chce isc do wordu na zbicie za $$. i nw jaki jest okres od osttniego zbicia czy to rok kalendarzowy czy jakis okres od ostatniej wizyty , chodzi o to ze jedne mi sie kasuja 29 grudnia a pozostale za 12mies :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek94 czytaj ze zrozumieniem , czy ktos mial do czynienia w wordzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań panikować po co zbijać punkty za kase. nawet jak dostałeś 10 to 14 jeszcze masz.

Dla kumpla za***ali 18 punktów czyli zostało mu nie wiele i tak nic nie załatwiał. I koleś buja sie 2-3 razy w tygodniu do Niemiec z 6 pkt.

Widz nie raz ludzi w TVN turbo UWAGA PIRAT to nawet jak ktoś dostanie 10 pkt to już wielki płacz. :wink: Ludzie troszke litości.

Jak to mawial mój dziadek . " Być dziadem ale honorowym" :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt dane przez policje licza sie od momentu ich dostania na 12miesiecy - nawet jesli odmowisz przyjecia i wniosek skieruja do sądu to te pkt juz masz na koncie- po rozprawie jak sad uzna ze ci sie mandat nie należał to pkt zostaja kasowane.

ja 5lat temu miałem 20pkt na stanie(dzień wczesniej smietnik mi fotke pyknął i tak dobiłem do 20pkt) i stwierdziłęm ze jestem zagrożony a ze czesto predkosc jest przeze mnie przekraczana wiec stwierdziłęm ze ze pułapem 20pkt na stanie za daleko nie zajade z moimi umiejetnościami wiec zdecydowałem sie i zadzwoniłem do WORDu i sie zapisałem na zajecia.350zl chyba kostowało -6pkt-- 7h odpekane (ogolnie jest 8h - 4h z policjantem i 4 z psychiatrykiem)po zajeciach idzie sie do okienka po kwit że odbyłes zajecia i musisz przez jakis czas kwit wozić przy d*pie- w razie kontroli bo pkt w systemie policji moga zejsc dopiero po miesiącu (w moim przypadku tak było). z tego co wiem to np jak masz juz 20pkt i chwycisz dzis 8pkt a jutro pojdziesz do WORDu na zbicie - to tylko masa energii psu w dupe- zajecia sie nie liczą i tracisz kase bo nie mozna przekroczyc limitu - ponizej 2lat prawko 21pkt / powyrzej 2lat prawko 24pkt (chyba ze sie myle to niech mnie ktoś poprawi) kiedys było tak ze jak przekroczyłes limit to policjant zatrzymywał ci z automatu prawko na miejscu a potem do teraz jest tak ze jak przekroczysz pułap to jedziesz dalej ale otrzymujesz z komendy pismo wezwanie o oddanie uprawnien- co dalej jak to sie odbywa to juz nie wiem. wiem ze masz egzamin i psycho testy chyba.

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt dane przez policje licza sie od momentu ich dostania na 12miesiecy - nawet jesli odmowisz przyjecia i wniosek skieruja do sądu to te pkt juz masz na koncie- po rozprawie jak sad uzna ze ci sie mandat nie należał to pkt zostaja kasowane.

Chyba nie,jak odmawiasz przyjęcia mandatu to nie naliczają sie pkt, często tak robią osoby które dostają kolejny mandat i wiedzą że przekroczą dopuszczalna ilośc pkt więc odmawiają i tym sposobem przeciągnie sie czas zatrzymania prawka lub nawet ominie jak w najbliższych dniach mija rok jak zostały naliczone "najstarsze" pkt więc sie skasują i nie przekroczy np 24.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsztsko juz wie , zadzownilem do wordu nawet 2 co word to obyczaj ceny rozne ;) od 250 do 350 zalezy gdzie, akurat mam obawy bo mam juz ponad 20:P a do starcenia nie mam 1 kat tylko 3 , w dodatku duzo jezdze po PL :P

do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...