Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części (rarytasy) w okazyjnych cenach z UK - czy są chętni?


RumJanek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naszła mnie pewna myśl z racji że kiedyś mając inna markę samochodu (na F...) i rejestrując się na takim forum, jestem tam do dzisiaj, w sumie to już ponad 3 tys. dni.

Wyniosłem z niego wiele, ale pozbywając się samochodu, ograniczyłem się do wizyt bardziej towarzyskich.

Wiele przedmiotów tam sprzedawałem, zwłaszcza tych trudno dostępnych w Polsce, lub drogich tam a tanich tutaj lub kupionych w okazyjnej cenie, dlatego chciałbym się dowiedzieć co Wy na to i czy ktoś byłby zainteresowany takim tematem?

Od razu mówię: nie zależy mi na naciąganiu, po prostu chcę pomóc zdobyć części w lepszej cenie a ja jeśli będzie okazja, odbiorę sobie wdzięczność w postaci pomocy i rad które będę potrzebował.

Czy zarobię i będę doliczał swoją prowizję do tego? - będzie to już indywidualna sprawa, raczej będą to koszty za przedmiot i poniesione koszty za dojazd/dowóz (fatygę), pakowanie itp.

Każda transakcja może iść przez aledrogo lub eBay, z tego drugiego byłbym bardziej zadowolony bo kasa była by transferowana i konwertowana do mnie tutaj na konto, ale z aledrogo też nie pogardzę, z racji że mam otwarte konto i na portalu i bankowe, więc macie pewność i gwarancję że transakcja dojdzie do skutku.

Co Wy na to? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz takie dojścia i niskie ceny to nie musisz szukać Chętnych na Forum gdzie z racji ilości postów nie masz prawa nic sprzedać . Wystawisz na allegro i pójdzie jak świeże bułeczki.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...