Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 2.5 tdi avant quattro z silnikiem o oznaczeniu BAU (pozbawiony wad). Przyznam szczerze że podszedłem z pewną rezerwą do zakupu mojej a4 ze względu na silnik który słynie z wycierających się wałków i problemów z pompą więc tak naprawde w pełni szczęśliwy z zakupu byłem dopiero po pełnym przeglądzie motoru. Oddałem samochód do mechanika, wymiana rozrządu filtrów płynów oleju itd itp, dodatkowo poprosiłem o ściągnięcie pokryw zaworów i tu miłe zaskoczenie, po 1 jeszcze nigdy nikt tam nie zaglądał, ori uszczelki pod deklami, śruby z fabrycznym lakierem, opaski do kabli ori (ze względu na fakt że młode nie były pokruszyły się przy odpinaniu niestety). do tego wałki w idealnym stanie a hydraulika wymagała wymiany jednego popychacza czy jak to się tam nazywa bo był już troszkę miękki. Dodam że silnik nie ma żadnych wycieków i mruczy super. No ale dość o silniku, audi jest w wersji pro-line, chromy, zderzaki w kolorze, ksenon, wnętrze to skóry z pełną elektryka plus pompowanie lędzwi, kolorowy fis z nawigacją, radio 2din audi sympfhon plu bose, automat tiptronik, pełna elektryka a do tego posiadam webasto które oczywiście też działa:). Do pełni szczęścia brakuje tylko troszkę niższych sprężyn bo na ori troszkę jest wysoki więc z przyjemnością zamieniłbym się na obniżone komfortowe (-2cm o ile się nie myle). Jedyną rzeczą która mnie niepokoi to fakt że czasem przy otrzejszym hamowaniu automat zrzucając bieg szarpnie, i nie wiem czy to normalne czy tez nie... Auto stoi na ori 16 felgach z b7 na nowych oponach zimowych frigo hp. To chyba tyle w temacie:). A co do sprężyn to chciałem założyć temat o wymianę moich komfortowych na obniżone ale niestety nie mogłem założyć tematu... . AAAAA i jeszcze jedno, czekam na zestaw amorków, co prawda nie jest źle ale wiadomo, nowe to nowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Aktualnie sprzedaję swoje Camaro V6 i rozglądam się za Audi A4. Mam nadzieję, że na tym forum odnajdę pomoc niezbędną w ewentualnych naprawach i upiększaniu mojej nowej używanej A4.

Czy na forum znajduje się ktoś, kto mógłby rozkodować numer VIN? Mam na oku jedną sztukę z silnikiem 1.8t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Marek, mała wioska okolice Kostomłotów lub Żarowa dolnośląskie. Dużo dobrego słyszałem o tym forum, a że własnie kupiłem A4 B5 avant AJM 2001, dostęp do tak dużej wiedzy i doświadczenia zacnego grona forumowiczów na pewno będzie niezastąpiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...