Skocz do zawartości
IGNOROWANY

instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)


kenzo30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie doradzcie co powinno byc i jak.Czyli jaki reduktor,wtryski i jak to wszystko powinno być zrobione żeby bylo git.Auto ma dopiero 130tys.km.I nie chce zeby silnik dostawal po d*pie przez źle dobrane lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 4Qbox Basic a jak masz za dużo złociszy,to z podłączeniem pod OBD Stag 4QBox Plus,

wtryski Hana Gold,Zielona-jest prawie na styk lub Niebieska,z tą ostatnia były swojego czasu problemy,może też być Barracuda o zwiększonej wydajności,reduktor AC R01 czerwony do 250 KM,w zbiorniku wielozawór Extra,przewód gazowy faro 8mm,wlew pod klapką paliwa,

zestaw trochę na wyrost jak by przyszło Ci kiedyś na myśl dołożyć koników,

h9mzq6t4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecam Staga 4+ lub Qbox. Reduktor Ac, wtryskiwacze - to zależy w jakie moce celujesz. Do serii wystarczą Ac lub hana zielone. Jak będziesz podnosił moc to warto zamontować większe wtryskiwacze.(jak w pierwszym poście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na setki założonych,trafił się jeden
Ciężko mi w to uwierzyć...ale niech Ci będzie...

Swoją drogą producent parcytypował w kosztach wymiany nawet bo cała partia była szmelc...i aż dziwię się, że ty na setki sztuk miałeś tylko jednego trefnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z tych trefnych jeden był wymieniony,następne zakładane były z partii poprawionych-stąd tylko jeden trefny,

wiedziałem od jakich numerów są dobre i tylko te wkładane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzieki panowie. W sobote będę gadał z gazownikiem także dam znać co i jak.Mocy raczej nie będę podnosił, bo to autko żony bardziej,więc jej wystarczy.

A jaki spadek mocy bedzie na lpg?

Tak na marginesie mam audi 80 1988r 1,8bp+lpg.Instalacja holenderska zalożona w 1999r.Przez 10lat czyli od 2004r.mam nią zrobione ok.140tys.km.i wciąż działa.Aż żal się z nią rozstawać.

Ok wielkie dzieki panowie. W sobote będę gadał z gazownikiem także dam znać co i jak.Mocy raczej nie będę podnosił, bo to autko żony bardziej,więc jej wystarczy.

A jaki spadek mocy bedzie na lpg?

Tak na marginesie mam audi 80 1988r 1,8bp+lpg.Instalacja holenderska zalożona w 1999r.Przez 10lat czyli od 2004r.mam nią zrobione ok.140tys.km.i wciąż działa.Aż żal się z nią rozstawać.

Witam.Byłem u gazownika i podałem mu zestaw jaki zaproponował mi kolega (DARKO)

Powiedział, że jego zdaniem barracudy lepsze od hanny i stag4 zamiast Qboxa będzie oki.

Za taki zestaw chce około 2800 chyba dobra cena?

A jak to jest z tymi wtryskami lepiej wziąść pojedyńcze czy na listwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od montażu. Jest najlepiej wtedy kiedy droga gazu do cylindrów jest najkrótsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barracuda ok,ale zamiast Staga 4 weź QBoxa Basic,jest rozwojowy,jest do niego apka na androida,

może być też Stag 200 Go Fast także porządny sterownik,

Stag4,Stag300 z czasem przestaną być wspierane przez AC i kto wie czy nie zostaną wycofane ze sprzedaży.

wtryski lepiej montowane pojedynczo na adapterach tak jak na zdjęciu wyżej,bo i estetyczniej to wygląda jak i droga gazu do kolektora jest bardzo krótka

Edytowane przez darko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki będę działał po nowym roku.narka. Szaampanskiej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! I jak założyłeś instalację w swoim bex'ie? Jeśli tak to możesz podać co założyłeś? Bo jakoś ceny podtlenku lpg ostatnio bardzo kuszą, że chyba sam musze się udać do gazownika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gazu jeszcze nie zdążyłem założyć.Bo auto coś nie jedzie wymieniłem przeplywke jest lepiej,ale szału nie ma.Bylem u mechanika podlaczyl vaga i coś tam wyszło z wypadaniem zapłonu na 3 cewce.Gaz założę dopiero jak auto będzie na 100 procent sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.Gazu jeszcze nie zdążyłem założyć.Bo auto coś nie jedzie wymieniłem przeplywke jest lepiej,ale szału nie ma.Bylem u mechanika podlaczyl vaga i coś tam wyszło z wypadaniem zapłonu na 3 cewce.Gaz założę dopiero jak auto będzie na 100 procent sprawne.

loguj auto i dojdziesz co jest nie tak, jak wypadanie zapłonu na 3 cylinderze to podmien cewke z 2 cylindra na ten 3 jak po podmianie bedzie wypadać na 2 to cewka do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z logami problem,bo nie mam kabla bym kupił ale chyba jest

problem z instalacją do kompa 64bit i Windows 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam VCDS Lite, VAG 4.9 i u mnie śmiga bez problemu na win 7 64bit

Edytowane przez Michał139
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź KME GOLD oraz magistrale 8mm. do tego HANA niebieskie. - zestaw pod 250KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...