Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?


wojti856

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy zauwżyliście ale ja zauważyłem różnice w cenie cześci np zderzak do a4 b5 lift jakies 350-550pln

lampy od 200-500pln natomiast b7 można o 100pln taniej wszystko dostać czy te nowe sa tak awaryjne że nie muszą nadrabiać ceną nowych cześci

genralnie dużo cześci jest droższych nawet liczniki ktoś może moze wypowiedzieć sie na ten temat bo to jest ciekawe

nie mówie już o częścich seri s

Edytowane przez wojti856
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z a3. Szukałem dla kolegi zderzaka. Do tej starszej wersji droższy niż do tej nowszej.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczenie jest duzo prostsze - prawo podaży i popytu. Im większe zapotrzebowanie na części do tych strucli tym wyższa cena. Nie ma to nic wspólnego z jakością, trwałościa itd. Przykro mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bo schowki do b6 są po szukiwane - raz ze drapia się jak cholera po drugie zawias. Nie wspimne o tym, ze b6 jak psów po wioskach a b8 to jeszcze swiezynka dla nielicznego pospólstwa. Ech jaki ten świat prosty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to tłumacze tak ze w b7 B8 wychodziło sporo więcej wersji lepszych z fabryki. Porównując liczbę s-line ów zew w b6 i b7 to przepaść. Po za tym części do b6 są drozsze niż do b5. Zderzak tyl s4 około 1k zł wiec nie wiem gdzie ta przewaga

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczenie jest duzo prostsze - prawo podaży i popytu. Im większe zapotrzebowanie na części do tych strucli tym wyższa cena. Nie ma to nic wspólnego z jakością, trwałościa itd. Przykro mi ;)

chodz to ci pokaże na mieście albo na trasie kto ma strucla moja b5 ma wsadzone na 5 tysiesey czesci razem mnie wyniosła 12tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakupiles sznurka i drutu za 5 tysięcy??? Szacun;)

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...