Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna listwa pod przednią szybą. PROBLEM.


BF10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam pewien problem. Mam A4 B5 sedan. Pod przednią szybą idzie czarna listwa, nie wiem czy łączy ran szyby z czymś czy od czego ona jest. Nie wiem jak ona się fachowo nazywa, dlatego piszę ogródkami :D Wybaczcie :D Od strony pasażera jest zagięta, jakby nagrzała się od słońca i wygięła. Myślę, że przez to mam czasem w samochodzie zamarzniętą szybę. Pod zagięciem tej listwy widać rant szyby i boję się, że woda będzie ciekła czy coś. Macie na to jakiś patent ? Wymienić to ? Jak to się fachowo nazywa ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienię :D Dzięki za info :D A co z tą listwą ? Da się to ogarnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian16x4

mozesz sprobowac przykleic ja klejem do szyb ,czyms docisnac i zostawc na cala noc. ale podczas deszczu nie wcieka ci woda do srodka?

Edytowane przez Damian16x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta listwa jest dość szeroka, ciężko ją nagiąć :D Mam nadzieję, że wiesz o którą mi chodzi :D Raczej nie nie naprostuję. Jest twarda i boję się , że pęknie :)

Nie wcieka, nie mam śladów nigdzie :D

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian16x4

mowisz o tej listwie co idzie z dolu szyby.mechanizm wycieraczek z niej wystaje.yslalem ze lekko ci odeszła,ale jesli jest tak zle jak mowisz to chyba wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to chyba ta listwa, dokładnie nie pamiętam, ale wydaję mi się, że wystaje z niej właśnie mechanizm wycieraczek :) jakoś fachowo się nazywa ? jakoś muszę ją znaleźć w necie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pewien problem. Mam A4 B5 sedan. Pod przednią szybą idzie czarna listwa, nie wiem czy łączy ran szyby z czymś czy od czego ona jest. Nie wiem jak ona się fachowo nazywa, dlatego piszę ogródkami :D Wybaczcie :D Od strony pasażera jest zagięta, jakby nagrzała się od słońca i wygięła.

Witam. Ja z kolei zeszłej zimy któregoś razu nie odśnieżyłem samochodu, na dachu zrobiła się jedna wielka tafla lodu, zahamowałem na światłach i zjechało mi to po szybie i odgięło trochę tę samą listwę... Tafla lodu jakby wsunęła się między szybę a ten plastik, do teraz mam lekko odgięte. Wstawię fotę.

Ta listwa to tylko wykończenie, ona właściwie nie uszczelnia przedniej szyby, więc nie masz co się martwić kolego.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balceron dzięki za info :D Tak jak mówisz, ona służy jako wykończenie - tak mi też powiedzieli :D

Edytowane przez BF10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...