Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samsung Dual Sim


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego, niedrogiego, nowego Samsunga na dwie karty Sim

Znalazłem coś takiego

Samsung Galaxy Win i8552

samsung-galaxy-win-i8552-big.jpg

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxywini8552/Samsung-Galaxy-Win-i8552.html

Co myślicie ?

Na aledrogo jest za jakieś 450 zł.

Warto się tym zainteresować ?

A jak nie ten to jaki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edited: wrzucilem link, ktory juz Ty umiesciles - moze Mod usunie ten moj wpis,

pzdr, s-w

Edytowane przez slow-worm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje niewiadomo jakiej wielkiej jakości ale też nie chce kupić dziadostwa.

Każda opinia się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się rozglądam za jakimś dual simem do 500 zł. Moją uwagę przykół:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/onetouchpopc7dual/

Ponoć mimo tylko 512 MB RAM chodzi płynnie. Możecie coś polecić w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poszukuje dual sima w przyzwoitej cenie to tylko i wyłącznie chińczyk :) Zapraszam Panowie na forum telchina.pl tam znajdziecie coś dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na nowy rok Samsung Galaxy S Duos 2 - koszt 450-500zł. 4 cale, dwurdzeniowy 1.2GHz procesor , 768MB RAM, Android zżera ok 450MB na dzień dobry. Bateria jak nie siedzę na wifi za dużo lub na necie przez Aero trzyma ok 3dni. Na czuwaniu (czasem jakiś telefon/sms) wytrzymał mi tydzień ^^ Jestem mega zadowolony :) Po za tym navi z mapami Googla, korzystająca z transmisji danych przez Aero jest za***iście dokładna :D

Jedyna rzecz jaka mnie denerwuje to to, że Samsung nie raczy poprawić błędu z MMSami... Tzn mam pakiet w Abo w Playu, ale żeby wysłać MMS muszę mieć transmisję danych przez Play- czego nie chce z oczywistych względów - od tego mam Aero , i każdy inny telefon ( w sumie starsze Samsungi też) komunikowały się przez osobny access point MMS , który był włączany tylko na chwile, a ten złamas idzie twardo przez play-internet, co w smartfonie kończy się przy okazji jakaś transmisją z aktualizacji. Można włączać i wyłączać ręcznie ale prędzej czy później coś w końcu poleci i będzie dopłata do Abo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem GoClevera Insygnia 5 i tam z mms było normalnie.Ja tam byłem zadowolony z GC.Jestem ciekaw jak ten nowy czyli Insygnia 500 ;p Jedyny minus jak miałem Insygnia 5 to brak sensownego aparatu(na dworze całkiem spoko) i brak przy GPS Glonass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...