Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odwolanie sie od mandatu w ciagu 7 dni


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

hej po wielkim namysle chce sie odwolac do sadu rejonowego z przyjetego mandatu za przekroczenie predkosci z cywila (wideorejestratora ) powod

bardzo slabe nagranie , wdodatku bardzo gesta mgła i opady deszczu, noc a takze wedle mnie nie moja predkosc (mialem w granicach 70 na 50) wedle miskow 86, a takze wielkie oburzenie na zapytanie ze chce jeszcze raz zoaczyc popelnione wykroczenie..

podczas nagranie predkosc radiowozu siegnela w pewnym momecie100 zas moja tendencyjnie spadala (wiem jak jechalem )

ps wiem wiem ze i tak jechalem wiecej ale nie oto chodzi

jakie mam szanse na wygranie (powolanie bieglego do analizy nagrania) i jakie koszta po przegraniu sprawy

dzieki za wszelkie komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza bylo nie przyjmowac.

jakies cuda sie dzieja z tymi video

mam w aucie kamerę z GPSem, w kwietniu na trasie z Gdanska do Koscierzyny trafili mnie z predkoscia 107km/h na 90

wiadomo mandat ale odmowilem bo na blacie podczas jazdy mialem rowne 100 i caly czas na tempomacie

nie powiedziałem dziadom ze mam kamere z GPSem i w domu sprawdzilem predkosc, było dokładnie 96km/h

gdy mnie wezwali na przesluchanie wreczylem Panu pena z filmikiem

gosc obejrzał a za kilka dni przyszło umorzenie postępowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moza sie odwolac :( wlasnie nie zdarzylem kupic bo jestem na etapie wyboru wiede z gps :P moze cos polecisz co kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzuce Ci link co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev podaj nazwe swojej kamery gps, ja znalazlem na allegro cos takiego:

http://allegro.pl/rejestrator-kamera-samochodowa-dod-ls460w-gps-w-wa-i4842153143.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry zapomniałem :facepalm:

Jutro wrzuce info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej po wielkim namysle chce sie odwolac do sadu rejonowego z przyjetego mandatu za przekroczenie predkosci z cywila (wideorejestratora ) powod

mandat przyjąłeś czyli przyznajesz się do popełnionego wykroczenia. myślisz, że sąd teraz Ci to umorzy?? na miejscu podpisując mandat przyznajesz, że popełniłeś dane wykroczenia a po namyśle stwierdzasz, że jednak nie?? trzeba było na miejscu nie przyjmować.

co do rejestratorów z gps to kwestia na jakiego sędziego się trafi. jeden umorzy i po wszystkim a drugi powie, że to nie dowód, bo nie jest to atestowane urządzenie pomiarowe a wideorejestrator policyjny jest atestowanym urządzeniem pomiarowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mandat przyjąłeś czyli przyznajesz się do popełnionego wykroczenia

Dokładnie.


bo nie jest to atestowane urządzenie pomiarowe

Również się z tym zgodzę.

Czyli chyba marne szanse masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wideorejestrator z urzadzeniem pomiarowym ma mało wspolnego , predkosc na wyswietlaczu podawana jest z czujnikow abs radiowozu, a policjant jadac za autem dokonuje pomiaru wzrokowo tzn ma zachowac ten sam odstep od auta poprzedzajacego.

Wiarygodny bylby wideoradar ale te urzadzenie nie oszukuje,a tu nie chodzi o bezpieczenstwo tylko o mandaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...