Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przebiegiem auta...


Jarmondo

Rekomendowane odpowiedzi

CO ty sie ludziom dziwisz . Powiedzmy tak masz na wydanie 15 tyś , potrzebujesz auta do roboty itd . napotykasz ogłoszenie z dieslem za 14 tysi ,dzwonisz , jedziesz ogladać. Lukasz na licznik a tam 400tys. i co? kupujesz go? Bo np ja nie! . Nie mógłbym se pozwolić aby auto ktore służy mi na dojazdy do pracy 25 km, ktore by sie zepsuło bo czym bym to niej dotarł. rowerem?

Wiem zaraz sie zacznie temat ze auta z tych roczników tyle maja ale nie wszystkie.

Sam mam auto z przebiegiem 345 tys i też sie mam bo to wąż peknie to znów płyn ucieka bo wiadomo przewody nie słuzą wiecznie. To chłodnica sie rozszczelnia ITD.

Tak każdy kombinuje.


No to jak się nie ma pieniędzy na audi to się kupuje coś innego - skodę lub seata

Masz ty pojecie??

Niektorych ludzi nie stac i jezdza lepsza fura od twojej.

Pogadaj z ludzmi ktorzy lubia BMW to tez powiedza jak nie masz kasy to sie BMW nie kupuje.

Tak samo z VW

Seatem

Skoda

ITD

pomysł to nie boli


Widze ze jak masz w opisie B8 z 2012 r to juz.......

Masz albo nie masz opis to może kazdy zmienic :wink:

Edytowane przez rafal9119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebieg świadczy o awaryjności auta, tylko jego poprzedni właściciel i stan.

To, że kupisz auto z przebiegiem 200 tyś Ci nic nie gwarantuje, bo to może być graniczny przebieg dla sprzęgła, dwumasy, turbiny, wtrysków.

A przy 400 możesz to już mieć wymienione.

Jak czasami patrzę w jakim stanie jest skóra w autach z 180 tyś to płakać się chce. I ludzie to łykają.

U mnie przebieg większy i jedynie można się przyczepić do boczka fotela kierowcy, który jest lekko otarty, bo ciasno się wsiada. Reszta skóry wygląda jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być, od zawsze.

Tylko problem jest taki, że ogrom samochodów z reichu ma cofanie liczniki tuż przed pierwszym przeglądem, więc pełnej poprawy sytuacji to nie zmieni, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ty pojecie??

Niektorych ludzi nie stac i jezdza lepsza fura od twojej.

Pogadaj z ludzmi ktorzy lubia BMW to tez powiedza jak nie masz kasy to sie BMW nie kupuje.

Wymyśliłeś masło maślane, przeczysz sam sobie :facepalm:

Widze ze jak masz w opisie B8 z 2012 r to juz.......

Masz albo nie masz opis to może kazdy zmienic :wink:

Weź się chłopie uderz głową w drewnianą barierkę bo bredzisz strasznie. :facepalm:

Żal Ci d*pę ściska że sobie w życiu nie radzisz czy jak?

Za samo gadanie o cofaniu liczników powinni zamykać w karcerze.

Marudzicie że PL syf a sami go takimi akcjami tworzycie.

Za cofanie liczników powinno się tatuować nr. rejestracyjny pojazdu na czole takiego delikwenta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, w życiu nie cofałem liczników i nie zamierzam bo to po prostu złodziejstwo, a to całkiem nie moja profesja :)

Koledze który założył temat mogę tylko poradzić- każda potwora ma swojego amatora, jeśli Twoje auto jest zadbane i sprawne to wcześniej czy później znajdziesz kupca, kwestia czasu, nie rób z siebie kolejnego kretyna który potrafi tylko oszukiwać. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledze który założył temat mogę tylko poradzić- każda potwora ma swojego amatora, jeśli Twoje auto jest zadbane i sprawne to wcześniej czy później znajdziesz kupca, kwestia czasu, nie rób z siebie kolejnego kretyna który potrafi tylko oszukiwać. Amen

AMEN

i na tym powinien się skończyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...