Skocz do zawartości
IGNOROWANY

słabo odpala AWX


robson_jj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystich. Mam pytanie ostatnio wymieniłem akumulator na nowy w AWX i zaczął sie problem z odpalaniem. Wczesniej na starym krecil (brak mrozów)od strzału, a teraz lipa czy mroz czy nie rano odpala normalnie a jak juz sie rozgrzeje to musi krecic kilka sekund.Nie wiem czy nie wina moze lipnego paliwa ktore ostanio zalalem do pelna.Wczesniej nic takiego sie nie dzialo

dzieki za jakiekolwiek info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy aku- to raczej nie to. Prędzej będzie to lipne paliwo. Sprawdź filtr paliwa i zobacz co będzie na dobrym paliwie. Może przejdzie po tankowaniu. Jeśli nie to dalsze szukanie: błędy,szczelność,kompresja itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na rozgrzanym słabo kreci? Zwróć uwage jakie masz obroty podczas odpalania. Może rozrusznik niedomaga i nie osiąga minimalnych obrotów, powyżej których podawane jest paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę jest duży problem z paleniem na ciepło, to zlej to paliwo ze zbiornika do jakichś baniek i zatankuj pewnego.

Będziesz wiedział czy to wina paliwa :naughty:

Nie pamiętam ,czy w AWX-ie jest pompa w zbiorniku, jeżeli tak , to powinna się dać uruchomić Vagiem lub na krótko.

Jeżeli nie, to na odpalonym silniku powrót z tandempompy do bańki i samo zleci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem dzis u mechanika i tak filtr paliwa wymieniłem (był zasyfiały) żadnego bledu nie pokazało,natomiast sprawdzilismy ze nie działa "zawor czujnik Egr konwenter cisnienia sterowania spalinami" taka nazwe znalazłem na stronie sprzedawcy a nr. oryginalny to 1J0906283 C inni podaja nazwe "Zawor sterowania recyrkulacji spalin" n239 ,czy to możliwe ze przez niego slabo odpala bo zasysa lewe powietrze lub nie domyka bo jest walniety . Dzis nie robilo roznicy zarowno na zimnym jak i cieplym problemy z odpalaniem.

Edytowane przez robson_jj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...