Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytania pod względem tunelu środkowego wymiany itp.


Craacen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim. Potrzebuje paru odpowiedzi a mianowicie

1. czy tunel środkowy 2din z b7 będzie pasował do b6 ?

2. czy po kupieniu radia będzie informacje na FIS jak do tej pory ?

3. czy będzie wszystko ze sobą sie zgrywało pod względem estetycznym ?

4. w tunelu 2 din popiołka jest przesunięta bardziej do drązka skrzyni? czy jest po prostu mniejsza? czy po prostu w tunelu 2 din wszystko idzie do tyłu.

5.jakie elementy z tunelu 1 din będą pasowały do 2din a jakie nie?

Chcę wymienić cały tunel ponieważ jest pęknięty i podłokietnik ktoś namiętnie wycinał tak że płakać sie chce jak sie patrzy. Dzięki za pomoc i rozjaśnijcie mi jak do tego sie zabrać .POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.pasuje

2.fis będzie działał

3.tak

4.popiołka jest inna ,1din zaokrąglona,2din prosta

5.musisz kupić kosz,radio,klimę,popielniczkę (1din pasuje ,ale między klimą, a popiołką jest dziura)reszta pasuje

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.pasuje

2.fis będzie działał

3.tak

4.popiołka jest inna ,1din zaokrąglona,2din prosta

5.musisz kupić kosz,radio,klimę,popielniczkę (1din pasuje ,ale między klimą, a popiołką jest dziura)reszta pasuje

klimatronic da sie ładnie ponoć przyciąć (zaokrąglić) a co polecasz wstawić ? radio czy navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zarówno klimatronik, jak i tunel, można przyciąć. Co do radia, to powiedz, jakim budżetem dysponujesz i jakie masz oczekiwania wobec sprzętu.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zarówno klimatronik, jak i tunel, można przyciąć. Co do radia, to powiedz, jakim budżetem dysponujesz i jakie masz oczekiwania wobec sprzętu.

można tyle że kolega chce wymienić tunel ,bo ma pęknięty,co do klimy lepiej kupić 2din a swój sprzedać ,bo jak coś nie wyjdzie przy cięciu wyjdą większe koszta ,ale to tylko moje zdanie,co do radia jak kolega wyżej napisał, zależy od budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zarówno klimatronik, jak i tunel, można przyciąć. Co do radia, to powiedz, jakim budżetem dysponujesz i jakie masz oczekiwania wobec sprzętu.

można tyle że kolega chce wymienić tunel ,bo ma pęknięty,co do klimy lepiej kupić 2din a swój sprzedać ,bo jak coś nie wyjdzie przy cięciu wyjdą większe koszta ,ale to tylko moje zdanie,co do radia jak kolega wyżej napisał, zależy od budżetu

Umiem czytać przecież :grin: tylko chodziło mi o ogólną informację, że można podciąć :) Co do klimatronika, to się zgadzam, bo korzystniej będzie sprzedać 1DIN i dołożyć do 2DIN niż ciąć i nie daj Boże być stratnym, jak coś pójdzie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet jest do 1000 zł. więc jak byście polecili coś , ewentualnie jakieś linki jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...