Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi-zamki i oswietlenie


kszyhu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum jak i posiadaczem audi a4 b6 2001r.

Mój problem jest następujący ; dwa dni temu zauważyłem że nie swiecą mi lampki w dwrziach (pasażer i tylne dwie sztuki). Wsiadlem do auta i poprosilem dziewczyne zeby otworzyla drzwi,nie wyswietliło na wyswietlaczu ze drzwi otwarte swiatlo tez nie działalo wewnątrz. Zauważyłem ze z zamkiem tez są problemy. Po wyciągnięciu kluczyka drzwi automatycznie sie odblokowują i powinny sie otwirzyc za pierwszym pociągnieciem (wajchy) a tu nic :facepalm: doczytałem sie na forum że winny może byc mikrostyk ale teraz juz nie mam pomysłów. Jesli ktos by miał jakies propozycje prosze być wyrozumialym ponieważ jeszcze nie poznalem w pełni tego auta. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kable w gumie między słupkami jak są ok to mikrostyki w zamkach bo ewidentnie sygnału nie dostają a z pilota zamykają wszystkie drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mikrostyki w zamkach miałem podobny problem czasami wystarczy wyczyścić je ale to na krótką mete jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vag i odczytaj błędy. Mogły też pojawić się zimne luty. Takich tematów jest mnóstwo na forum. Dlaczego nie raczycie spędzić tu chociaż 5 minut i wykazać chociaż trochę swojej inicjatywy, by znaleźć taki wątek, a nie bezmyślnie zakładać nowy? Bo tak najłatwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem chyba całe forum ale nie spotkałem sie z takim samym problemem jak ja mam i myslałem ze przyczyna może być inna... :(:(


mogłby ktos mi wysłać linka do jakiegos sklepu lub allegro gdzie moge dostać te mikrostyki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...