Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silniki p&p do s4 b6 bkk


cocoo24

Rekomendowane odpowiedzi

Panowiem, poszedł mi silnik bkk, jaka alternatywa? p&p do s4 b6 bkk, co myślicie, warto kombinować?

Generalnie blok potrzebuje

http://allegro.pl/silnik-kompletny-audi-4-2-v8-bardzo-dobry-stan-i4883310087.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że masz na myśli silnik BBK. ;) z tego co mi wiadomo S4 B6 SWAPowali na 2.7 biturbo (udany motor podatny na mody), silnik który podałeś w aukcji to silnik starszej konstrukcji - nie miałem z nim dobrych doświadczeń w Audi A8 (na wyczucie trzymał realne okolice 220KM). Moim zdaniem najlepsza alternatywa to 2.7bit. :D


Dodam, że z tego co mi wiadomo silnik, który podałeś (ABZ) to silnik "przedliftowy" co oznacza, że posiada znaczące różnice między BBK (skok tłoka, głowica). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie bkk. Dzięki za info Ale jak już bym robił to chciałbym 4.2. Szukam alternatywy, czy od s6 c5 się nada? Może ktoś poda oznaczenia silnika 4.2 którymi warto się zainteresować. Głowice mam dobre jedynie korba poszła w dół

BBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uszkodzoną masz sam blok i korbę to czy jest sens wymiany całego silnika? Chyba, że silnik od s6 masz na zbyciu. ;) najlepiej s6 plus (40 zaworowy). Jeśli nie masz silnika od s6 na zbyciu to ja bym poszukał bloku do BBK, na pewno mniejsze koszty. :P swoją drogą z czystej ciekawości wiesz co było przyczyną awarii i jaki masz przelot w tym silniku (sam mam BBK w eSie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko

Będę miał

chwilę to zobaczę ale poprzedni właściciel mówił że jechał pomału i nagle mu zgasł, podobno korba poszła dołem.teraz poszukać dobry sam blok to też może być wyczyn. Silnik ma nakualne 160 tys, ort przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...