Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów


marti82gost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam problem z moja audiczką silnik avj 1.8T 110kw, od wczoraj zaczęło mi szarpać silnikiem gdy podkręce obroty na 2500 i nie ma wtedy mocy....dodam że po przełączeniu na gaz chodzi dobrze!

Podczas pracy na paliwie w kabinie slychać jakby delikatne buczenie gdy przełacze na gaz ono znika!!

Czy to może być cewka...jeśli tak to jak można je sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zacząć od sprawdzenia błędów. Tak będzie szybciej. Przy okazji jakie ciśnienie na listwie?

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec po pierwsze program i kabelek :D jak masz te dwie rzeczy to na forum jest napisane co jak po co i dlaczego, a jesli nie bedziesz mial probelm to pisz na pw to Ci wytlumacze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok okazalo sie ze to pompa paliwa ....ale zalozylem nowa pompe i nowy filterek i pompa przy hamowaniu buczy ??co to moze byc


jak pompe paliwa kupic do audiczki 1.8T i jaki filtr paliwa ??macie moze jakies namiary na dobry sprzet??!!pozdrawiam


a moze poza filtrem paliwa w audi jest jeszcze jakis regulator cisnienia paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jal chcesz cos modzic to walbro 225 bedzie zapasik na kiedys filtr mann knecht...sprawdz ile daje pompa przy obciazeniu manometr wepnij i jezde trzeba zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozyl nowa pompe paliwa chodzi fajnie ale cosik popiskuje jest taka sama jak fabryczna wedlug numeru a wczesniej zalozylem filtr mana dobrany po numerze seryjnym.....czy moze to byc przyczyna filtru??podczas zakladania moj brat-mechanik sie pomylil i podlaczyl pompe na odwrot ale samochod nie byl wstanie odpalic!czy mogl uszkodzic sie regulator cisnienia??

jak odpale to piszczy ale jak rusze kawalek to przestaje ..hmm...nie wiem co i jak z tym ugryść:(


bylem u mechanika na warsztacie ale rozlozyli rece!!


hmmm....jest jakis przekaznik odpowiadajacy moze za napiecie na pompie albo cos takiego ???oprocz filtra paliwa jest jakis regulatro cisnienia albo przekaznik bo ta nowa pompa od czasu do czasu piszczy nie iwem co moze byc jeszcze nie hallo:( pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz jeszcze stary filtr paliwa to spróbuj go założyć z powrotem.

u mnie natychmiast po wymianie starego filtra na Manna pompa zaczęła pojękiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ...hmmm...starego filtra juz nie mam .....ale dlaczego tak jest pompa nowa filtr Mana nowy i buczy.... przecierz to nie powinno tak byc...


moze zmienic na innej firmy filtr tylko to kosztowna proba bo okolo 115 zl....hmmmm ....i co dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem sekcję zwłok staremu filtrowi bo pewnie bym go z powrotem założyłgdyż te jęki potrafią nieżle wqrwić :kwasny:

pompa czasem jęknie przy odpalaniu,ale zauważyłem że im więcej paliwa w baku tym rzadziej się to zdarza.teraz poniżej 1/2 zbiornika staram się nie schodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....jest to jakies wyjscie ale nie powinno tak byc.....

a jak ten stary filtr byl wsrodku bardzo zafajdan....

mi pojekuje ta nowa pompa od czasu do czasu ....sproboje zatankowac pol zbiornika i jak sie bedzie zachowywac

Stary filtr był w środku ładny bez żadnych osadów ale zachciało mi się filtr wymienić ot tak.Jak to mówią nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Zaoszczędził bym 100zł oraz nerwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...