Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nagła utrata mocy na 4 biegu brak przyśpieszenia powyzej 100


wojti856

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj jadąć trasą nagle poczułem że jak naciskam na pedał gazu na 4 biegu to auto praktycznie nie przyśpiesza jechałem jakieś 100 km/h i ledwie do 110kmh dochodziło myślałem że to wina paliwa zdenerwoany zjechałem na przystanek podłaćzyłem vaga dobrze ze miałem akurat kompa z kabelm i odkryłem ten właśnie błąd

bład 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania

jak to naprawić

silnik AHU 66kw 90km seryjny

dodam ze mam jeden przewód który idzie od tubiny i łączy sie z odmą zaklejony izolacją ale problemy zaczyły sie dopiero teraz i wątpie czy to ma na to wpływ

z góry dzięki


wczoraj jadąć trasą nagle poczułem że jak naciskam na pedał gazu na 4 biegu to auto praktycznie nie przyśpiesza jechałem jakieś 100 km/h i ledwie do 110kmh dochodziło myślałem że to wina paliwa zdenerwoany zjechałem na przystanek podłaćzyłem vaga dobrze ze miałem akurat kompa z kabelm i odkryłem ten właśnie błąd

bład 575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym różnica doregulowania

jak to naprawić

silnik AHU 66kw 90km seryjny

dodam ze mam jeden przewód który idzie od filta powietrza do tubiny i łączy sie z odmą pękniety i zaklejony izolacją ale problemy zaczyły sie dopiero teraz i wątpie czy to ma na to wpływ ponieważ od daje tylko oczyszczone powietrze

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to w 2.5 tdi odpiełem przepływke i było dużo lepiej potem zakupiłem nową i koniki ożyły. Ponąć zmieników się nie opłaca jak masz oryginalną to w serwisie kupisz o połowę tanie przynajmniej ja tak miałem 1200zł a kupiłem za 600zł orginał musiałem oddać pewnie naprawią i dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaworek sterowania turbiny do wymiany. Ale najpierw sprawdż czy nie popękały gumowe wężyki na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...