Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?


trekpio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tez podpinam się pod temat u mnie sprzęgiełko było zerwane klima w ogóle nie chłodziła po wymianie sprzęgiełka na nowe i napełnieniu układu czynnikiem zaczęło chrobotać i na econ i normalnie nie ma żadnej różnicy chrobocze cały czas. Czyżby sprzęgiełko jakie mi sprzedali było jakieś lewe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprężarka chrobocze. Pewnie już się kończy. Sprawdzałeś dławik, czy nie ma na nim opiłków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Wymieniłem sprężarkę na regenerowaną, cały układ wypłukany, części nowe założone i sprężarka po włączeniu ECON chrobocze. W trybie AUTO jest ok.

Czy to uszkodzenie sprzęgła zrywnego lub gumek, czy za mało czynnika?

Edytowane przez kqba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie na ECON chrobocze a tryb AUTO cisza. Moje Audi kupilem ze zerwanym sprzeglem wiec odalem sprezarke do goscia co robi klimatyzacje wymienil tarcze sprzegla, gumki i lozysko ale jest zostawil kolo pasowe stare wiec moze to jest przyczyna ?? Zastanawiam sie jeszcze nad jakoscia tego wymienionego lozyska cze nie jakas chinszczyzna

Panowie.

Wymieniłem sprężarkę na regenerowaną, cały układ wypłukany, części nowe założone i sprężarka po włączeniu ECON chrobocze. W trybie AUTO jest ok.

Czy to uszkodzenie sprzęgła zrywnego lub gumek, czy za mało czynnika?

Kolego kqba jak by szpeglo bylo uszkodzone to by Ci klima nie dzialala. Agdzie kupiles ta regenerowana sprezarke??

Edytowane przez majorr92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...