Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BOSE pierdzi


gieras1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem B5tkę z BOSE i tak

dziś mi zaczął pierdzieć głośnik w drzwiach pasażera, ciężko namierzyć który :/ mam nadziejęże nie będzie odrazu do wymiany głośnik szedł? :/

druga sprawa, poprzednik wyjął zmieniarkę bo widzę że tylko dziura po niej została i nie działa mi radio, czy przez zmieniarkę idą kable do anteny ?

trzecia sprawa, płyta działać działa tylko długo sięwczytuje no i byle dołek czy coś i się zacina

jeśli ktoś miałby jakieś pomysły poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. Demontaż głośnika i wizualna kontrola. Mi trzeszczał niskotonowy w tylnej półce . Okazało się ,że osłona cewki się odkleiła. Kropelka kropelki i po sprawie. :wink:

ad2. Nie

ad3. Wyczyść laser napędu. To chyba jedyna rzecz którą możesz zrobić. Jak nie pomoże to albo oddaj radio do fachowca albo podłącz zmieniarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź

w najbliższym terminie postaram się to sprawdzić wszytko

dam znać co było nie tak

pozdro


Z tego co widzę to podłączenie anteny idzie z lewej strony od suba, idzie jedna wtyczka i nie ma drugiej żeby ją wpiąć, jakieś porady ?

Edytowane przez gieras1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłoz ucho do kazdego głosnika i słuchaj :) Mi pierdział w drzwiach kierowcy (byłą peknieta membrana). Demontujesz boczek drzwi co zajmuje jakies 2 min. odłaczasz kostke i demontaz głosnika z boczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego, nie ma miejsca na podłączenie anteny, na obudowie zmieniarki są takie przyłacza do których idą kable różnej grubości, ale nie ma wyjścia na antenę

z okolic tylnej lampy wychodzi kabel taki koncentryczny zarobiony ładnie, idealnie jakby szedł prosto z radia, ale nie ma gdzie go wtyknąć

dodaję zdjęcia jak to wygląda, co z tą wtyczką mam zrobić ??? rozkręciłem wczoraj cały boczek i NIE MA gdzie jej wtyknąć

czasami w niektórych miejscach miasta jak ręcznie ustawię jakąś falę to odbiera radio, ale jak się przemieszczę to już lipa

to że to wersja US cos zmienia ? wiem że nie jest co jedną dziesiątkę tylko nieparzyste tylko ustawianie fal, ale to nie przez to radio nie odbiera

53jq6s.jpg2pys6ip.jpg

zlomc1.jpg


nikt z kolegów nie podpowie ?


powrócę do tematu, może ktoś wreszcie pomocny się znajdzie

jeśli chodzi o moje obiawy to mam nowe spostrzeżenia ,

przy włączonym radiu w mieście jako tako słychać, ale raczaj słabo, do tego pierdzą głośniki(cd też pierdzą)

przy podłączeniu transmitera FM głośniki nie pierdzą, i jest nawet dobry odbiór i jakość

dla mnie czarna magia...

Edytowane przez gieras1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...