Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Werbasto problem z pilotem T90


arktos995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów :D Może mieliście już podobny problem, bo zima nadchodzi, a w samochodzie zimno :((((

Webasto działa z MMI, grzeje, wyłącza się. Normalnie miód malina. Ale z pilota już kicha :( Baterie nowe, po włączeniu zapali się zielona lampka a potem przez kilkadziesiąt sekund szybko miga na czerwono i webasto się nie włącza. Próbowałem już jakiś porad z innych tematów, odłączenia centralki pilota, następnie naciskanie off na pilocie i nic, kompletnie nic... Może macie jakieś porady ? Błędów pod kompem żadnych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah panowie, od czasu "nowego" forum nie wchodziłem. Widać trzeba ponownie uzupełnić profil :)

Ad Up A4 B8 2.0 CR 143 pilot ori T90. Próbowałem już wyjąć zasilanie z odbiornika webasto (tego w bagażniku ) na kilka minut, następnie włączyć i w ciągu 5 sek przycisnąć OFF na pilocie na min 1 sek jak to widziałem w dokumentacjach. I nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilota zeby przyuczyc trzeba VASem badz dobrym VCDSem uruchomic procedure w nastawach podstawowych ,wyciagniecie i wlozenie bezpiecznika nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem :) Komputer kaś mi leży na firmie :D Co i gdzie trzeba zmienić ?

Edytowane przez arktos995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano 10 grudzień 2014 - 21:55

Witam panów :D Może mieliście już podobny problem, bo zima nadchodzi, a w samochodzie zimno :((((

Webasto działa z MMI, grzeje, wyłącza się. Normalnie miód malina. Ale z pilota już kicha :( Baterie nowe, po włączeniu zapali się zielona lampka a potem przez kilkadziesiąt sekund szybko miga na czerwono i webasto się nie włącza. Próbowałem już jakiś porad z innych tematów, odłączenia centralki pilota, następnie naciskanie off na pilocie i nic, kompletnie nic... Może macie jakieś porady ? Błędów pod kompem żadnych nie ma.

[/quote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...