Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód paliwowy miedzy bakiem a filtrem


kiedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D Przymierzałem się do wymiany filtra paliwa, zaglądam na dół a tam ... dwa filtry..
Ktoś wcześniej musiał zmieniac filtr i pewnie nie mógł odkręcic obejmek i poprostu uciął koncówke węża i jak mu juz brakło paru cm to założył drugi filtr jako przedłużenie i uwaga założył go strzałką do baku :facepalm: Brak słów..
I tu moje pytanie. Czy przewód od baku do filtra jest przy baku na jakiś opaskach czy trzeba otwierac bak i podłączac go do pompki?
Bo chce go zmienic i zrobic wszystko tak jak ma byc. Bo w jakieś łączniki nie ma sie co bawic zeby dosztukowac kawałek wężyka?

Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać na opaskach,przy pompce też jest na opaskach.jednak w przypadku łączenia przewodu musisz połączyć dając w przewód rurkę.Odnośnie kierunku strzałki to może ten filterek jest na powrocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na tym samym wezu co zwykly filter. Komus poprostu braklo paru cm i zalozyl drugi.
Jutro z rana sie tam pobawie bo normalnie brak czasu i zobacze co tam siedzi jeszcze.
Ogolnie mialem problem z odpalaniem bo musial dlugo krecic i mam nadzieje ze to bedzie przez to ze pompka miala ciezej przez ten dodatkowy filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. teraz już czaję. Daj nowy filter i przedłuż przewód paliwowy łącząc jak pisałem wyżej. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. teraz już czaję. Daj nowy filter i przedłuż przewód paliwowy łącząc jak pisałem wyżej. Będzie dobrze.

Ok. w sklepie dali mi jakis łącznik z grubego plastiku. Da rade?

Wkoncu zabralem sie za wymiane :)

Nie powiem ze poszlo gladko ale sie udalo i wszystko dziala jak nalezy :banan:

Temat do zamkniecia pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...