Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik - też tak macie?


audikon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zakładałem ramki do licznika. Ściągam przód a pod spodem pokazują mi się 2 dodatkowe pola woltomierz i temperatura oleju.

Tak jest w oryginale czy ktoś coś z licznikiem kombinował?

licznik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ktoś kupił chciał zmienić ale podłączyć nie umiał wiec zakryl ori szybka o tak o to masz mod w prezencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę dokupić wskazówki i szybkę inną :) No i poszukiwania zaczynam jak to ogarnąć żeby działał woltomierz i temperatura oleju.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voltomierz powinien działać od razu po podłączenia licznika, a do temp.oleju musisz dołożyć czujnik. Szukaj pod maską w okolicy zbiornika wyrównawczego przewodu biały z niebieskim. On idzie do czujnika oraz pod licznik, kostka 4 pin a wykorzystany tylko jeden pin. Eta wsjo i rabotajet.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał wymienić ten licznik na pełny fis to dokupując coś takiego z manetką http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-lift-1-9-tdi-pelen-fis-idealny-i4872452640.html będzie większość rzeczy od razu działała ?

Edytowane przez audikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nikt Ci nic nie zmianiał. Tarcze takie wychodziły (z tego co wiem, bo sam tak mam i nie tylko ja), po prostu nie masz wskazówek ani silniczków w środku.

Co do fisa, to jest temat i to oooobszerny, więc zapraszam do działu Warsztat :P Po krótce: Zegary + manetka + kodowanie kluczykó (immo) = połowa sukcesu. Do tego dochodzą inne kostki zegarów plus czujniki ;) Akurat będę u siebie zakładał fisa w przyszłym roku (jak tylko warunki pogodowe się poprawią) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tyle braków, czyli : silniczkach, wskazówki,obudowa,do tego czujnik i robota to już lepiej raz a porządnie wydać kasę i modlić pełny FIS. Satysfakcja gwarantowana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Tym bardziej, że w internecie dostępny jest pdf z ponad 100 stronami,, gdzie znajdują się opisy i zdjęcia co krok po kroku wykonywać. Jeżeli kolega ma sprawne zegary, to jeszcze ma wybór, mi się trafiły Jaeger'y, więc obrotomierz i pręskościomierz żyją własnym życiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Tym bardziej, że w internecie dostępny jest pdf z ponad 100 stronami,, gdzie znajdują się opisy i zdjęcia co krok po kroku wykonywać. Jeżeli kolega ma sprawne zegary, to jeszcze ma wybór, mi się trafiły Jaeger'y, więc obrotomierz i pręskościomierz żyją własnym życiem :facepalm:

Z działu warsztat wątek czytam od wczoraj ale jeszcze mi się nie pojaśniło :decayed:

Ma ktoś link do tego PDF-a ?

Dzisiaj doszła manetka tempomatu z wiązką i wiązka podgrzewanych foteli z panelem klimatronika. Będzie po świętach zabawa !

Do tego czasu muszę teorie opanować :P

Edytowane przez audikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS/Zamiana+p*c3*b3*c5*82+FIS+na+Full-FIS,3558664356.pdf

Widzę, że kolega powoli się wkręca w grzebanie :P

Edytowane przez Bose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już tyle lat tą fure i dopiero ostatnio przeczytałem, że 2 rzeczy których tak bardzo mi brakuje mogę sobie dołożyć sam w normalnej kasie.

Model mam dobrze wyposażony 4x el szyby, parktronik, xenon wszystko ori a grzanych foteli i tempomatu nie było :(

Edytowane przez audikon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...