Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 tfsi 120Km świeci kontrolka od oleju


funioeu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak zapale motor to po jakimś czasie zapala się kontrolka oleju i swieci na czerowno. Wie może ktoś co to może być,za mało oleju czy coś innego.

za info z góry wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie wiesz ile masz oleju? Sprawdź, jeśli jest stan to pewnie wina czujnika. Jaki olej i jak stary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej wymieniony 5000 km temu na 131000 teraz ma 136000, a jak się ten olej sprawdza??czy to może być pompa oleju uszkodzona???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mechanik mówi że to pompa oleju już sam nie wiem a chcę dopiero to auto kupić i jechać nim 1000 km???????


I jescze nie wiem jak sprawdzić ten olej , mówi że olej stan jest ok pompa... dziwne


na tym wskaźniku pokazuje na połowie stan oleju może jest jeszce za mało wie może ktoś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmierzenia ciśnienia nic nie wskórasz... Trzeba by było sprawdzić w ETKA gdzie jest zamontowany czujnik oleju i go wymienić zanim rozbierzesz silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czemu się pali kontrolka od poduszki??? coś mi się zdaje że w tym aucie coś z softem jest?? auto bezwypadkowe chodzi normalnie a tu jakaś dyskoteka z kontrolkami.Może wlać mu z pół litra oleju???


jakoś nie wierze temu paskowi co pokazuje stan oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak pompa oleju jak sie rozgrzeje to brzęczy jakby gwoździe w silniku były


Witam.

Słuchajcie w pompie oleju są wytarte dwie sprężynki i to jest problem z tym ciśnieniem oleju. Wie może ktoś gdzie mogę to dokupić, w serwisie tylko mają całą pompe do sprzedania tylko

zaonfo wielkie dzięki


Witam. Wymieniłem pompę oleju na nową, czujnik ciśnienia oleju, ciśnienie jest 0,5 bar, a kontrolka nadal się pali. Dodam tylko że coś głośno na górze pracuje, takie klekotanie. Proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...