Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż włącznika auto, lusterka fotochrom i czujnika zmierzchu.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Brak homolgacji na lampach to jeden powód, no i często jeżdżę w nocy toteż szkoda mi wywalać jednego drogowego światła...


Jeśli będę podłanczać to wszystko tak jak bym nie miał wyłącznika drl tylko sam clh to będzie działać normalnie? czy też potrzebuje przekaźnik?


Mam na myśli samo CLH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tą homologacją. W B7 na szkle też nie ma oznaczeń. A jakie chińskie paski ledowe są legalne jako dzienne? No proszę Cię.

Poza tym, nie wywalasz światła drogowego - skąd ta teoria? Dzienne w drogowych gasną po zapaleniu postojówek, więc jak tylko lusterko fotochrom z czujnikiem zmierzchu wykryje, że jest ciemno, to automatycznie włączy Ci światła mijania i tym samym zgasną dzienne i drogowe używasz normalnie. Zresztą, cały czas je normalnie używasz, bo "mruganie" długimi działa zawsze, więc zastanów się nad tym dobrze, bo chyba coś źle rozumujesz.

CLH podłączasz bez przekaźnika. Przekaźnik potrzebujesz dopiero do DRL.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem możliwe póki co i tak idzie samo clh. Jak drl będzie już w fazie kompletowania sprzętu to się pomyśli :wink:

Dzięki za odpowiedź. Przyszedł właśnie mój wyłącznik auto. powiedz mi ma on gdzieś miec wybite numery fabryczne? bo nalepka jest zerwana i jedynie są znaczki vw audi skoda i seat na nim. nigdzie nie ma nr. a miał to być ori przełącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko jeszcze sprawdzę go sobie u brata w B7 i będę miał pewność że działa :decayed:


Dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem, od kogo kupiłeś. Ori na 100% :)

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy powie mi ktos czy lusterko fotochrom z a6c5 podejdzie do b6 i faknie spasuje a moze jest nawet to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jestem w trakcie kompletowania gratów do rezania .Jeśli w kodzie wyposażenia mam napisane:

6XD czyli lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniane oraz 5SL czyli lusterko na wysięniku konvex co kolwiek to jest to znaczy ze mam instalacje pod lusterko?

jak to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przekopałem całe forumi nic. Mam Audi A4 B7 H7+H7, MCE wersja "L" i pytanie odnośnie zamiany włącznik zwykłego na Auto. W tej chwili mam podpięty moduł Lepard dzienne w drogowych na 30% plus czujnik zmierzchu. Wszystko działa w pozycji włącznika świateł 0. Jednak chciałbym założyć włącznik z funkcją AUTO aby w tej pozycji działał moduł drl.

I teraz tak jeżeli podłącze Pin 7 z włącznika świateł pod MCE kostka C Pin 29. To czy światła w tej pozycji nie zadziałają ?

Jeśli dobrze rozumiem to MCE będzie czekać na sygnał z czujnik deszczu/zmierzchu który idzie na Pin 14 MCE Kostka C ?

W tej chwili jak podłączam włącznik AUTO to światła świecą na pozycji 0 gdyż włacza je moduł oraz na pozycji Auto ponieważ brak sygnału na Pin 3 "Redundancy" włącznika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...