Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa otwieranie bagażnika sedan


waldi_007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z bagażnikiem.

Mianowicie gdy nacisne "klamke" na klapie bagażnika bagażnik się nie otwiera, nie słychać nawet siłownika.

Z pilota także nic.Nie ma żadnej reakcji.

Jedyna opcja to otwarcie z kluczyka.

Proszę o poradę co mam sprawdzić.

Czy podpięcie pod VAG wykaże jaka jest tego przyczyna?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vagu ci pokaże na bank co tam poszło ale jak na moje oko to sterownik ci całkowicie padł .

Wszystko na kompie ci wykarze jakie jeszcze masz błędy .. Jeżeli zamyka ci resztę i otwiera wszystko prócz bagażnika to jeszcze może być uszkodzony kabel od centralnego zwróć też uwagę czy nie masz gdzieś wilgoci a po otwarciu nasłuc**j czy jest reakcja jak z pilota dajesz OPEN .

Jak dla mnie sterownik w WV passacie tak miałem otwierał otwierał i nagle jak zajechałem po zakupach do chaty d*pa nawet nie ruszyło :P

Daj znać jak ci poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mozesz tez nie miec silniczka jak to jest u mnie. Kupilem auto i jak sie pozniej okazalo fachowcy ktorzy przy niej grzebali poprostu go zdemontowali.

Moj kumpel takze mial ten problem ale u niego wystarczylo podlaczyc drucik ktory ciagnal mechanizm otwierania.Ogolnie musisz sprawdzic czy doshodzi prad do silniczka.To trzeba zrobic na poczatku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiąłem VAG i wyskoczył 1 błąd

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)
80-00 - Single-Wire Operation
Wszystkie drzwi się zamykają ale bagażnika nie mozna otworzyć ani z pilota ani z guzika na klapie....
Czy ten bład ma coś z tym wspólnego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd 01331 to błąd sterownika dziw kierowcy. Najczęściej pojawia się gdy jest urwany przewód w przelotce lub są mikro zwarcia w samym zamku drzwi.

Jeśli nie działa ci otwieranie klapy bagażnika to musisz rozebrać i sprawdzić sam siłownik możliwe że się skończył silniczek otwierający

Bo jeśli byłby walnięty włącznik dotykowy to mógłbyś otworzyć z pilota

Jeśli nie możesz ani z pilota ani z dotyku to wygląda że padł silnik lub zasilanie do silniczka nie dochodzi. Bez rozebrania i pomierzenia nie dowiesz się co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...