Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5] szukam kogoś z pomorskiego kto pomoże spasować zderzaki !


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś z pomorskiego kto pomoże spasować idealnie zderzaki przód i tył ?

Zapłacę jeśli będzie potrzeba, tylko chce by to jakoś wyglądało.

drugi problem polega na tym, że mam wersje przed liftową, a lampy przednie mam poliftowe. i to też jest utrudnienie bo zderzak odstaje ale przez lampy idzie troche w dół. maska ociera o zderzak bo są ślady.

Edytowane przez dawid_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki powinieneś dac sobie samemu rade poprawić wystarczy np. zdjąć przedni zderzak i wgiąc troche blache w miejscu gdzie sie znajduje slizg ponieważ przy zdejmowaniu zderzaka trzeba szrpnac aby wyskoczył ze ślizgów i własnie w tym momecie blacha też sie w jakimś tam stopni wyciąga

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296830-poprawne-zalozenie-przedniego-zderzaka/

tu masz link do podobnego tematu i tam pokazywałem na zdjęciach gdzie dokładnie trzeba doginać blache ja to robiłem normalnie gołymi rękoma bez używania jakiegoś sprzętu poprostu zdjac zderzak napewno wiesz jak wystaczy odkręcić 2 śruby które są schowane pod kratkami koło halogenów jesli masz i reszta śrubek jest w nadkolu chyba z 5 na stronę i później już tylko szarpnąć za boki do siebie i zderzak jest zdjęty a potem dociskasz blachę w miejscu zaznaczonym na zdjeciu w tym linku i zakładasz zderzak jeśli nadal ci troche brakuje możesz jeszcze dogiąć aż tak do uzyskania dobrego efektu tak jak i u mnie to wyszło też tam są zdjęcia efektu mojej pracy z tym tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kwestia kombinacji może zderzak wczesniej obcierał bo skoro teraz jak masz lampy poliftowe to zderzak zapewne troszke poszedł w duł i maska nie miała by prawa obcierać ale to już musisz zobaczyć czy jest między maską a zderzakiem szczelina czy się stykają jakoś albo przy zamykaniu czy też wali o zderzak musisz po obserwować ja u siebie też kombinowałem metodą prób i błędów i powiem że po koło 2 godzin zdejmowania i zakładania doszedłem do oczekiwanego efektu


ale niech już sie ktoś wypowie kto ma tez przed lifta ale z lampami liftowymi i niech wrzuci jakieś foto jak u niego jest wtedy bedzie wiadomo czy da rade to ogarnąć ale na pewno to idzie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widać że jak sie zamknie to na zderzaku siedzi maska ;P


wpadaj na gdańsk to ogarniemy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to nie ta pora roku teraz to się lata w góry a nie nad morze spoko poczekaj do lata z tym i wtedy ogarniesz bo teraz to jak wiadomo to jak jest zimno to wszystko jest sztywniejsze i jeszcze by tego brakowało aby ci coś się połamało albo popękało jestem pewien że do tego czasu tu ci chłopaki pomogą bo dużo osób ma przed lifty przerobione na po lifty


jeszcze jak możesz to wrzuć jakieś fotki jak to u ciebie wygląda w kilku miejscach to będzie łatwiej ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrzucić na fotosik itp potem wkleić tu link.

Dzis sam poprawiałem przedni zderzak metodą Piotrka(dzieki za poradę :wink: ) u Ciebie jest przedlift takze zderzak nie odgina się lecz wsuwa.

Jak maska wali o zderzak musisz opuścić go na kłach.

Jak zdejmiesz zderzak to zobaczysz ze w miejscu gdzie odkrecasz dwie długie srubu w bocznych kratkach jest regulacja.

Dasz rady samemu potrzebujesz tylko torxów i imbusa 6 to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam, bo ja musze podnieść troche zderzak żeby było ok, a potem docisnąć, to będę musiał u góry albo na dole lamp osłony gumowe odciąć żeby było na równi ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka foty.

Od spodu nie ma osłony gumowej.

Regulujesz ślizgami,i tymi odbojniami na kłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz fotki wrzucić to polecam również przez ta stronkę wybierasz plik ładujesz i tam ci sie pojawi 5 linków kopiujesz tylko i wyłacznie link nr. 2 i go wklejasz w pole tekstowe odpowiedzi na forum i zdjęcie automatycznie sie pojawia na forum bez żadnego przerzucania na inne strony

http://www.directupload.net/


tak chodziło koledze o zdjecie przodu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest tak jak mówisz koleżko. Jutro postaram sie z rana, albo po południu wrzucić fotki i będziemy myśleć co dalej zrobić


gbnbss8v.jpg
g4plouti.jpg

7qdevdsz.jpg

gdioo4xg.jpg

9xykybuq.jpg

dndi8rvb.jpg

tcnbny6n.jpg

5zq9sjhx.jpg

yphfiyza.jpg

wgmt2ufq.jpg

65ghqmp9.jpg

9rm3vun5.jpg

yhsfi2sd.jpg

i95lc3jj.jpg

pzx2k9tb.jpg

hp89vdm4.jpg


no więc zdjęcia są, takie jak mi się udało zrobić takie są. widać dużo. jakieś pomysły na zrobienie tego ?

Edytowane przez dawid_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc na moje oko jak obejrzałem fotki to zderzak pod lampami zaraz koło grila leży ok czyli styka sie z lampami czyli w tych miejscach nie musisz nic robić tylko na ślizgach trzeba zrobic kombinację bo widać że zdeżak na wysokosci kierunku w lampie przednie to już zaczyna się robić szczelina i na moje oko nie wiem czy to się da zrobić tak całkowicie na ślizgasz aż taką szczelinę ale próbować można tak jak mówiłem doginając tą blachę na której siedzi ślizg wtedy zderzk automatycznie pójdzie do góry i sie schowa że nie będzie wystawał po za błotnik ale czy aż w tym stopni że będzie jak z fabryki to nie wiadomo do puki sie z tym nie zaczniesz bawić no i jeszcze musisz zobaczyć czy też ślizgi są całe bo też mogą być jakieś uszkodzone i mogą nie trzymać zderzaka. taką zabawą jesteś w stanie sam się zająć bo narzędzi do tego dużo nie potrzeba i tylko doginać blachę i przymierzać zderzak i tak aż do takiego efektu który cie zadowoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie przyjrzysz na lewą stronę, od strony kierowcy, trochę lampa na wysokości kierunku opada w dół, da rade ją jakoś podnieść trochę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taki trik w polifcie i nke wiem czy u Ciebie tak samo da rady ze sie zdejmuje slizg z blotynika i nawierca otwory tak by zderzak poszedl wyzej.wrzuce ci potem foty jak u mni to wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...