Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5] szukam kogoś z pomorskiego kto pomoże spasować zderzaki !


dawid_92

Rekomendowane odpowiedzi

lampę żeby wyregulować na pewno da radę tylko to też musisz zdjąć zderzak tak czy tak. tak jak kolega pisał wyżej że mozna jeszcze nawiercić otwory wyżej i zderzak w tym miejscu pójdzie do góry ale to już bym pozostawił jak by to doginanie nie przyniosło efektu bo ja u siebie miałem mniejsze szczeliny i wyszło mi tak na równo z błotnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lampa jest na dwóch śrubach u góry więc żeby ją zdjąć to minutka roboty. tylko czemu ona tak pod kątem siedzi hmm. błotnik pewnie jakoś może spróbować prosto dociąć. a powiedzcie mi, bo orygnalnie jest gumowa uszczelka wkoło lampy, zostawić ją czy usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelkę zostaw no tak u ciebie moze sie trzymać tylko na 2 górnych śrubach bo w poliftach standardowo ona ma jeszcze mocowanie od spodu i koło kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spasuj mi tak moje zderzaki ;)))

o to właśnie mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Tobie tez sie tak uda chyba ze masz zajechane slizgi to wtedy lipa.

Zrob tak poswiec 2 dni na lekture o tym i wez sie w koncu do roboty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle tych postów przesledzilem z e sprobuje to ogarnac. Tylko widzialen inna audi i maja minimalna szpare miedzy maska a zderzakiem a u mnie maska na zderzaki siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trudno zrozumieć to skoro maska z błotnikami jest równo a zderzak znowu jest na ślizgach opadnięty to dlaczego teraz maska dotyka zderzaka coś musi byc nie tak tylko jeszcze jak narazie nie wiem co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo trzeba na kłach wyregulować albo maskę do góry lekko coś musi być nie halo.

Dawid bierz się do pracy kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy dopiero wezme sie po niedzieli w poniedzialek moze ;) bo mam wolne wtedy dwa dni. I zdejme lampy, zdejme zderzak, dogne troche blotniki do srodka i zobaczymy co wtedy sie okaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślę że 1 dzień ci starczy ale jak wyjmiesz lampy to może właśnie sobie to wszystko spasuj tak jak musi być bez lamp czyli zderzak z błotnikami i pokombinuj tak jak kolega pisze na tych kłakach z przodu aby zrobiła się jakaś minimalna szczelina między maską a zderzak a wtedy dopiero jak już będziesz miał to ogarnięte to wsadzisz lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam taki zamiar zeby zdjąć zderzak, reflektory, dopasowax zderzak po bokach a potem zobaczyć co da się zrobić z tą szczeliną między maską, a zderzakiem.

Dobra każdy tak pisze o przednim zderzaku, a co zrobić z tylnym?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ostatnio mialem problem zeby zdjac zderzak i do tej pory nie wiem jak zdjąć zderzak tylny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdjąć tylny zderzak trzeba pod wykładziną w bagażniku odkręcić cztery śruby 17 lub 19, po tym łapiesz za zderzak o wyciągacz do tyłu. Regulacja wysokości jest na odbojnikach wewnątrz zderzaka. Uważaj żeby nie przesadzić z wysokością bo klapą zaryjesz w zderzak i zostanie ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ostatnio mialem odkrecone te sruby i nie moglem zdjac zderzaka. Nadkola mialem po zdejmowane wszystko a zderzak ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...