Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 b6 - spryskiwacze reflektorów, klapa


michalfm1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z spryskiwaczami reflektorów (nie działają) i nie wiem co jest tego przyczyną... Na szybę spryskiwacz działa, a spryskiwacze się nie wysuwają, sprawdzałem też bezpieczniki... ale nie wiem dokładnie który jest za to odpowiedzialny (sprawdzałem 37 i 38, ale są ok).. Dodatkowo mam problem z tylną klapą otóż po otwarciu jej nie pokazuję mi, że jest otwarta klapa bagażnika oraz nie działa podświetlenie w bagażniku dopiero zaczyna działać po przełączeniu przycisku na on.

Dodatkowo po przekręceniu kluczyka mam włączone światła nawet jak są w pozycji 0 - da się to jakoś wyłączyć ?

Bardzo proszę o pomoc jak mogę to rozwiązać ew co sprawdzić...

Edytowane przez michalfm1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum jest pełno o tym. Po pierwsze na pewno doczytałeś, że spryskiwacze ref. zadziałają na włączonych światłach. Słyszysz czy pompka się załącza? może zatarta...jest wiele przyczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum jest pełno o tym. Po pierwsze na pewno doczytałeś, że spryskiwacze ref. zadziałają na włączonych światłach. Słyszysz czy pompka się załącza? może zatarta...jest wiele przyczyn...

- tak na włączonych światłach sprawdzam, kurka no słychać, że coś tam pompuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że pompka już słaba i jak to się piszesz coś tam pompuje jednak nie ma siły aby zrobić takie ciśnienie które wysunie spryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że pompka już słaba i jak to się piszesz coś tam pompuje jednak nie ma siły aby zrobić takie ciśnienie które wysunie spryskiwacze.

- i co teraz? Trzeba zmienic ją?

A co do klapy bagażnika to jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź mikrostyk w zamku tylnej klapy.

A światła w pozycji 0 to nie czasem kodowanie na Skandynawię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, światła w pozycji 0 to włączony tryb skandynawski, wiem bo wczoraj sam to wyłączałem, w dziale "diagnostyka vag" masz ładny opis jak się tego pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...