Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Q7 MY2015


Rekomendowane odpowiedzi

środek ok.

tył ok.

przód tragedia.(k...a subaru czy cuś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa że hej... wole 5x starszy model, w szerokim pakiecie v12 to juz w ogole miod i to nowe coś może sie schowac ;]

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem widząc nowe Q7 nie umiem się do niego przekonać. zrobiło się nijakie. poprzednik to była masywna zbita krowa i tak sobie wyobrażam suva, nowe ni to suv ni to avant :facepalm: . audi wprowadzając nowe modele każdy w mniejszym lub większym robił na mnie wrażenie. to pierwszy model który rozczarował. ale są różne gusta i będzie mieć pewnie zwolenników i przeciwników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogą zrobić masywnej krowy skoro są plany na Q9..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze zrozumiałem jedrekx to kosztem wyglądu q7 jest to że będzie q9

Skąd te informacje?

powstały tez q3 i q5 i są ładnymi autami po mimo ze jest q7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd jest kwestią gustu.. ale słyszałem w TVN Turbo, że w planach jest potężna terenówka Q9. może dlatego Q7 nie będzie już "klocem".. mi się osobiście Q7mka podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że gust to gust tutaj to już rzecz indywidualna. :)

Ale z tego co czytam opinie dupska nie wyrywa :decayed: ,ale czas pokarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobaczyć na żywo.. bo na zdjęciach to wiadomo co można podziwiać :decayed:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda ,wystarczy poczytać chłopków na zakupach kontrolowanych.

Piękne fotki ,a w rzeczywistości gó..a zawinięte w piękne opakowanie. :decayed:

Takie małe OT. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonfigurowałem sobie tak, jak ma mój ojciec w swoim Q7. jedynie co zmieniłem to siedzenia ze sportowych na komfortowe. silniczek 3.0TDI 272 konie.. cena jedynie 95.415,00 euro... :decayed: trochę dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środku fajne

z zewnątrz ni to pies ni wydra

mały, przede wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz na zywo, nie, nie, i jeszcze raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje w tym tygodniu brać odział hmm.. jako statysta :grin: w nagrywaniu spotu prezentującego system haka holowniczego w nowej Q7. Statysta dlatego ze wybiera się przycisk z symbolem kierownicy na środkowej konsoli i auto SAMO rozpoznaje i podjeżdża do zaczepu :) O i ile o nadwoziu można dyskutować(mi się bardzo podoba), o tyle środek powala dizajnem, świeżością i jakością użytych materiałów. Nie wyobrażam sobie żeby w Q9 miało być jeszcze lepiej. Niestety nie moglem robić fotek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek kosmos... szczególnie fajną zabawką jest Audi Virtual cockpit, robi mega wrażenie.... Jakość najwyższej klasy. Do mercedesa nie ma co porównywać MLa czy też obecne GLE nie dorasta mu do pięt. Natomiast X5 hmm jeździłem fajny samochód, ale ... Jak za takie pieniądze to brakuje troszkę jakości we wnętrzu, ale za to nadrabia prowadzeniem.

XC90 jak dla mnie porażka... Nie wyobrażam sobie suv-a z silnikiem 2.0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że miałem z zdjęci podobne zdanie do większości osób wypowiadających się tutaj iż środek mega a z zewnątrz takie sobie to wybrałem się do salonu AUDI, fakt przejeżdzam prawie codziennie obok niego ale .....ale nie widziałem w Nim jeszcze Q7 do czasu ....

Na zewnątrz stała Biała sztuka w S-line i powiem Wam że jednak zdjęcia oszukują , przynajmniej mnie oszukały !

Nowe Q7 jest poprostu meeeeega ! Jak i z zewnątrz tak i w wewnątrz :kox::kox::kox:

Juz widze adaptacje znaczków S-line z progów z podświetleniem do A4 A6 itd chyba ze w B9 już to będzie ;) Efekt mega...

Polecam Tym co nie widzieli aby zobaczyli :) Jedna uwaga musi byc pełen S-line :)

Może za parę lat będzie mnie na niego stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz jest że jak się coś od razu podoba to szybko się nudzi i podobnie jest z nowymi Audicami. Początkowo mieszane uczucia graniczące z odrzuceniem a po czasie zmiana zdania ;) Mercedesy na pierwszy rzut oka piękne i nowoczesne , za parę lat okażą się ociężałe i stare. Taka oto różnica między CCCO a Gwiazdą ;) Cała armia ludzi w ingolstadt siedzi i kmini nad tym żeby podsycać zainteresowanie autami cały czas, jeden lift, drugi lift nowy model, nowe materiały, nowe technologie i to MUSI się udać, bo nie ma innej opcji!

Q7 rzeczywiście nie jest taką krową jak poprzednie,ale tak jak pisał jedrex w planach jest q9 więc coś muszą zostawić;)

Swoją drogą kiedy ja będę zarabiał tyle żeby pół bomby zostawić za nowe auto z salonu :faceplam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 rzeczywiście nie jest taką krową jak poprzednie,ale tak jak pisał jedrex w planach jest q9 więc coś muszą zostawić ;)

Wizualnie może nie , ale rozmiarowo praktycznie identyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...