Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana lamp tył Avant żarówkowych na led-problem


polo25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

link tu.

Mój problem polega na tym ze po zmianie lamp żarówkowych na led mam problem z dwoma rzeczami, mianowicie działa tylko prawe światło przeciwmgielne, lewego nie ma i wyskakuje błąd spalonej żarówki, drugi problem to niedziałające paski stop zewnętrznych lampach w błotnikach, tak jak to opisał arek776 w swoim temacie.

Piny poprzekładane i kodowanie zrobione tak jak w pierwszym poście.

Mój komfort jest z literka M.

Czy ktoś sobie poradził z tym problemem? bo w oryginalnym temacie nie ma rozwiązania tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam kolego ja to przerabiałem jakiś czas temu tez komfort z "M" i z tego co pamietam to co do przeciwmgielnego to pomylony pin tylko nie pamietam który trzeba przełożyć(miernik do ręki i szybko dojdziesz który kabalek) a co do stopu to kabelek od srodkowego stopu z błotnika (tego paska) trzeba zmostkować z kabelkiem od stopu srodkowego w klapie ( tez tego paska) i u mnie działało jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty. Rzeczywiście pin był na złym miejscu, został przełożony i przeciwmgielne zaświecily. Pasek stopu z błotnika zmostkowany z paskiem stopu z klapy. Lampy świecą aż miło. Zastanawia mnie czemu tego nie ma w wątku oryginalnym w dziale warsztat, bo to żadna filozofia.

W każdym razie wielkie dzięki kolego kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...