Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż rejestracji na magnesy.


JakubMi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, próbował z was ktoś takiego czegoś by tablice rejestracyjną zamontować na mocne magnesy np neodymowe... ilość ok 8 pewnie by wchodziła w grę, jak myślicie czy takie magnesy utrzymały by rejestracje?(chodzi mi o konstrukcje tego typu schematycznie przekrój: Rejestracja - magnes - magnes - zderzak, lecz magnes mógłby być od wewnątrz zderzaka też, chodzi o praktyczny demontaż rejestracji i nie dziurawienie zderzaka wkrętami lub nie oklejanie go taśmą dwustronną) co myślicie o tym pomyśle? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobry pomysł, ale pomyśl realnie człowiek Chu.... podchodzi i bez problemu ściąga Ci blat. W najgorszym przypadku bieganina na komendzie.

Ja jestem przekonania że wkręty, tylko wkręty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to czemu to miałoby służyć a dwa to tablice są wykonane z aluminimum (żaden magnes nie łapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiedziałem że tablica musi łapać magnes, lecz magnes mógłby być "wklejony" w tablice na stałe :) właśnie myślałem nad tym że zapewne trafił by się ktoś taki kto by zauważył taki montaż i sobie rejestracje zaje*au...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ją założy na nitach to sam jej nie zdejmie a chyba o to mu chodzi...

Chyba że przykleił byś jakiś płaski magnes na większej części tablicy, ale czy to będzie trzymać, wątpię, szczególnie jak dasz magnesy pod zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdyby na drodze była większa dziura i troche by autem wstrząsneło? to spadnie odrazu.. też sie zastanawiałem nad różnymi rozwiązaniami do zderzaka gładkiego, ale jakoś żaden dobry pomysł mi nie przychodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobra taśma dwustronna, ładnie oczyścić / odtłuścić - jak ktoś będzie chciał podyebać tablice to się rozczaruje bo mocno trzyma, nie ma jak dobrze chwycić żeby oderwać, a jak już będzie się odrywać to tablica zaraz się zegnie i nie koniecznie może się nadać do ponownego użytku :banan:

Edytowane przez eRniś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to też kłopotliwe bo za każdym razem gdyby chciał zdjąć tablicę na zloty, spoty czy cokolwiek to trzeba się męczyć z odklejaniem tego, oczyszczaniem, ciekawe też czy lakier w końcu nie odlezie razem z taśmą, Potem znów naklejanie. Rozwiązanie z magnesami było by znowuż bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł i idea przednia ale to fakt z łajzami moment i po blachach a latania za nowymi pół dnia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...