Którą firmę cenicie najbardziej ?

Hugo

Którą firme cenicie najbardziej ??

81 użytkowników zagłosowało

1. 1. Którą firme cenicie najbardziej ??

Zdecydowanie Clarion.Oryginalne fajnie wygladaja ale np u mojej szwagierki w radyjku chorus czasem swiruje potencjometr od glosu.nim sie radjo rozgrzeje to przy dodawaniu glosu sie scisza albo daje maks glosu.Ale po paru minutach dziala juz OK.

pada procesor w radyjku :wink:

Trzeba go podgrzać i powinno pomóc.To powszechna dolegliwość :mrgreen:

Ale ja i tak zostanę przy orginalnym audi tylko zamierzam zmienić z audi beta na audi delta i do tego dołożyć zmieniarke

Jesli nie jest już na gwarancji to możesz psiknąć w ten potencjometr sprayem który nazywa się "kontakt pr" powinieneś dostać go w każdym sklepie elektronicznym, są nawet w malych opakowaniach. Oczyszcza powierzchnie z tlenków i takich tam pierdołek dodatkowo zawiera smar przewodzący który poprawia działanie potencjometru. Tak naprawde to specjalnie z myślą o potencjometrach został zrobiony. Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne to jest duza szansa ze pomoze. Moze byc tez gdzies zimny lut przy potencjometrze albo obluzowala sie ktoras nozka od potencjometru.

pada procesor w radyjku :wink:

Trzeba go podgrzać i powinno pomóc.To powszechna dolegliwość :mrgreen:

najlepiej w mikrofali :mrgreen:

W Audi tylko oryginalne - zamieniłem BETE na CHORUSA+kaseta gra super ale mało basu :sad: - jest na to lekarstwo - CD za drogie !!!!!!!!!!!!.

fakt faktem ze oryginalne radio jest ładne jako calosc ale gra marnie malo basu przedewszystkim a poza tym to jestem fanem pionniera :lol:

Ja doceniam Alpine i Nakamichi, ktore robi swietne jednostki, ktore wygladaja skromnie i estetycznie, ale sa przekozakami :)

No wlasnie o nakamichi zapomnialem, biedny wyglad ale granie jak ta lala, co tu duzo mowic klasa sama w sobie, ja mam u siebie tylko kable nakamichi, ale moze kiedys radyjko? a co do jakosci to jaki producent daje tez 6 lat gwarancji?

Alpine- i wszystko w temacie. To ze jestem wierny tej marce juz 18 lat to chyba nie przypadek. :wink:

chyba najstarszy kotlecik jakiego widziałem :polew:

ale żeby nie było to dla mnie Alpine :decayed:

Ja osobiście stawiam na Fabryczne radyjka AUDI fajnie wyglądają i pięknie się komponują z resztą wnętrza i te ori podświetlenie na czerwono:)