Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Którą firmę cenicie najbardziej ?


Hugo

Którą firme cenicie najbardziej ??  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą firme cenicie najbardziej ??



Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na głosy i komentarze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że Alpine choć jakby można było głosowac na Dwa to daje też głos na Clariona (tylko ten archaiczny wygląd fuuuu) :) ,niestety w mojej Niuni gra Sony CDX-3300 i tak szczerze to słabiutkie jest bardzo bardzo,ostatnio podłączyłem kolegi Clariona DXZ-616R i grało duzo duzo lepiej.Pozdrawiam.

Car Audio Sony??Nie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na głosy i komentarze :wink:

Ja tylko powiem że niewiem jak grają radia wymienione na liście ale jak by było pytanie które najlepiej wygląda w A4 to powiedział bym tylko oryginalne , może niegrają tak super bajecznie ale się rewelacyjnie komponują z całością wnętrza. Strasznie niepodobają mi się boczne zaślepki kiedy jest nioryginalne radio. Ja mam Chorusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na głosy i komentarze :wink:

Ja tylko powiem że niewiem jak grają radia wymienione na liście ale jak by było pytanie które najlepiej wygląda w A4 to powiedział bym tylko oryginalne , może niegrają tak super bajecznie ale się rewelacyjnie komponują z całością wnętrza. Strasznie niepodobają mi się boczne zaślepki kiedy jest nioryginalne radio. Ja mam Chorusa.

Ja też kupiłem sobie Concerta II , bo pięknie się komponuje z resztą i gra całkiem ladnie.

Natomiast do radyjek z listy to stawiam na Alpine :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na głosy i komentarze :wink:

Ja tylko powiem że niewiem jak grają radia wymienione na liście ale jak by było pytanie które najlepiej wygląda w A4 to powiedział bym tylko oryginalne , może niegrają tak super bajecznie ale się rewelacyjnie komponują z całością wnętrza. Strasznie niepodobają mi się boczne zaślepki kiedy jest nioryginalne radio. Ja mam Chorusa.

Popieram orginalne radia ladnie sie zlewaja w całość inne to albo srebrne albo podswietlenie nie takie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Alpine 9847R i czerwone podświetlenie naprawde daje rade, wiec pięknie sie komponuje z resztą poświetlenia :lol: , a radyjko ktore dla mnie naprawde pięknie gra to tylko Clarion...748, i kolor można ładny dobrać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeślli chodzi o okablowanie i wzmocnienie u mnie to postawiłem na Phonocar (wzm PH 4600 i Pro Tech z przodu) i sie nie zawiodłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Alpine rzadzi, choc w Audi to tylko fabryczne, pieknie wyglada kokpit skomponowany, narazie jest Concert I na kasety, choc chcialbym zmienic na Concert II na plytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam fabrycznego Concerta I i raczej go nie zmienię ze względu na całokształt z deską. Gdybym miał w zwstawie Bose to by mi wystarczyło. Ponoć Blaupunkt u znawców ma swoje brzmieni ale osobiście wydaje mi się że nie ma wiodącej firmy, z górnych półek sprzęt gra bardzo dobrze, nie lubię migających led i świecących bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakies stare radyjko pionnera kupilem z 5 lat temu nowke i mam do tej pory, gra naprawde fajnie i ma spore wzmocnienie. Kiedys podpielem go pod zestaw 4x 16cm + 4 gwizdki u taty w peugot-cie 806 poczulem sporą roznice miedzy orginalnym blaupunktem a pionnerem, glosniki tak naprawde dopiero zaczely grać. Naklejki na szybie nie mam zeby nie bylo watpliwosci :mrgreen:

Pozatym strasznie wkurzaja mnie miejsca montarzowe na glosniki, poniewaz mam fajne glosniczki 16cm + gwizdki, a tu lipa tylko 13cm sie miesci w drzwiach ehh. 13cm nigdy nie da basu. W astrze i w xanti byly miejsca na 16, w astrze nawet 4x 16cm a tu lipa. Przeciez nie bede lepił nowych poczków z mdf-u :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem sobie Concerta II , bo pięknie się komponuje z resztą i gra całkiem ladnie.

Natomiast do radyjek z listy to stawiam na Alpine :mrgreen:

Ty... to tak jak ja :wink:

z firm najbardziej cenie sobie Alpine ale i tak pozostaje przy ori radyjku bo ladnie sie komponuje i nie trzeba nosic ze soba panela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zawsze stawiałem na Blaupunkt ale wiem ze inne firmy tez dają rade .A w audi najlepiej wyglada oryginał , teraz mam duzą navi czyta Mp3 z płytek i z kart MMC i SD + zmieniarka .System bose 8 glosnikow i tuba w nadkolach oryginalnie.Moze mam schize ale wydaje mi sie ze w poprzednim golfie 4 bas czuć bylo bardziej na nerkach ale i tak mi to w zupelnosci wystarczy :)

Nie wiem jaka jest teraz srednica glosnikow wiem ze w golfie 4 są 17

PS. Jak ktos bedzie mial plyte z mapą polski do navi to KRZYCZEć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie najlepsze radia to fabryczne Audi ponieważ fajnie wyglądają w samochodzie i ładnie grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie najlepsze radia to fabryczne Audi ponieważ fajnie wyglądają w samochodzie i ładnie grają

Co do jakości grania to można by dyskutować ale przewaga ich jest taka że SUPER wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precież orginalne radia audi są firm Alpine, blaupunkt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

Zdecydowanie Clarion.Oryginalne fajnie wygladaja ale np u mojej szwagierki w radyjku chorus czasem swiruje potencjometr od glosu.nim sie radjo rozgrzeje to przy dodawaniu glosu sie scisza albo daje maks glosu.Ale po paru minutach dziala juz OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...