Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie ?


alfuta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Witam ! kto mi pomoże - kilka dni zauważyłem jakieś dziwne drgania w kierownicy, To nie sa stuki, ani pukanie to jakby kierownica obracala sie po drobnym kole zebatym. Objaw ten nie zawsze jest odczuwalny. Co to moze byc ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dosyć ? :???: powiedziałbym nawet że jest za dużo - czy to też może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dosyć ? :???: powiedziałbym nawet że jest za dużo - czy to też może być przyczyną ?

raczej nie ja tez mam duzo wiecej niz max :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co to może być? przy powrocie, jak kierownica wraca sama to jest tak jakby wskazówka sekundnika chodziła :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co to może być? przy powrocie, jak kierownica wraca sama to jest tak jakby wskazówka sekundnika chodziła :?:

czyli nie odkreca sie plynnie tylko tak skokowo??to moze maglownica sie konczy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maglownica :shock: - a co to i jakie koszty z tym związane. Wymiana czy regeneracja? Gdzie to można w necie obejżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maglownica :shock: - a co to i jakie koszty z tym związane. Wymiana czy regeneracja? Gdzie to można w necie obejżeć.

nie mysl teraz o kosztach moze ktos inny z forumowiczów mial taki przypadek poczekaj az ktos sie taki wypowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,prawdopodobnie jest to zwiazane z magla:(niestety:(mialem taki problem w Calibrze,przy skrecaniu (tylko) w lewo czulem opor,jak juz przeskoczylo bylo ok,a w firmowym mam to o czym piszesz:(i mechanik powiedzial ze to magla ale jest to firmowka:)koszt,rozny jezeli regeneracja z gwarancja u kogos kto sie zna to jakies 600zl przynajmniej w Sopocie,mozna uzywke ale nie sprawdzisz:(uzywka rozenie od 60zl:)(bo tyle dalem do Calibry)do 500zl wiec warto pomyslec nad regeneracja bo bywa tak ze odrazu ja demontuja i montujaja , Zycze powodzonka i aby sie okazalo ze nie magla tylko jakas koncowa lub cos:)napisz jak juz bedziesz wiedzial na 100% bo sam jestem ciekaw:)moze w firmowym tez nie jest to magla tylko jakis dran chce naciagnoc;0pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...