Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie zapala sie swiatlo po otwarciu drzwi


Igor_s4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Taki problem nie zapala sie swiatlo w calym aucie po otwarciu drzwi kierowcy i nie widzi tez ze auto jest otwarte i po chwili sie zamyka.Po otwarciu innych drzwi np. Pasazera swiatlo normalnie sie zapala.Gdzie szukac przyczyny? Zamek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz cos musialo pasc na amen bo po otwarciu drzwi kierowcy od dluzszego czasu swiatlo sie nie zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może tak, chociaż u mnie problem tkwił w plastikowej dźwigience mikrostyku. Musiałem metodą prób i błędów podginać ją ( raz światło nie zapalało się a raz nie gasło) aż w końcu trafiłem i od dwóch lat mam spokój. Według mnie powinieneś wyjąć zamek i popróbować poruszać dźwigienką . Jak jest napięcie na niej a efektów niema to chyba musisz szukać innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym mikrostyku. Nie zapala światła, nie widzi otwartych drzwi ,a więc alarm nie zostaje ,,przerwany,, i się od nowa uzbraja. Jak ogarniesz ten styk to wszystko powinno wrócić do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli musze wyjac caly zamek? I w tym styku szukac problemu?

Edytowane przez Igor_s4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam ten problem. Po otwarciu dzwi kierowcy nie zapalaja sie lampki i po jakims czasie blokuja sie dzwi i załacza sie alarm. Jak mozecie podesłac jakies foto tych styków jak one wygladaja to tez sie wezme za naprawe. Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się podpiąć pod temat. U mnie w A4 przy otwarciu drzwi swiatło zaczyna migać, zapala sie na ok 2-3 sekundy potem zgaśnie na taki sam czas i tak na okrągło. Gdzie szukać problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Wszyscy zacznijcie od tego samego. Rozebrać boczek drzwi, wyczyścić zamek oraz mikrostyk w zamku. To powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Wszyscy zacznijcie od tego samego. Rozebrać boczek drzwi, wyczyścić zamek oraz mikrostyk w zamku. To powinno pomóc.

A jeśli gaśnie bez problemu? To chyba mikrostyk jest ok. Czy źle myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórz jeszcze raz- "A jeśli gaśnie bez problemu" ?? Daj więcej danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest tak. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, światło zapala się tak jak być powinno. Po zamknięciu centralnego gaśnie tak jak powinno. A przy otwieraniu, nie zależnie których drzwi, nie zapala się światło


Prawdopodobnie problemy z lutami mikrostyku lub zabrudzony.

jutro rozbiorę i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...