Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć czołem ;) Postanowiłem się tu zarejestrować gdyż zauważyłem że forum jest z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś mizerne z niewielką liczbą użytkowników - a powód mojego zainteresowania jest taki, że wczoraj kupiłem swoje pierwsze Audi :D ogólnie mam 23 lata i jest to mój trzeci samochód ;) Zaczynałem od Fiata Cinquecento 0.7 :D potem miałem Opla Corsę B 1.4 (oba z 1997 r.) a wczoraj kupiłem Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110 KM :) Na tle moich poprzednich aut jak sami widzicie mam prawo być w szoku po tym co zobaczyłem w środku A4. Dla jednych to super bryka inni uważają że typowo "polskie" auto - ale wiem że Polacy wiedzą co dobre. Marzyłem o nim od dłuższego czasu bo w moim budżecie do 8 tys. nie było nic lepszego tak sądzę ;) Jak już wspomniałem na tle moich poprzednich aut to jest duży skok. Postanowiłem założyć tutaj konto aby poznać innych użytkowników, ich samochody, usterki, jak sobie z podobnymi radzić gdyby i mnie jakieś spotkały i zgłębić temat a4 b5 gdyż autko jest troszkę bardziej skomplikowane niż się spodziewałem.

Pozdrówka dla wszystkich

jan3k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zakochałem się w audi pewnie jak większość z was :)

jestem z Kołobrzegu

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nastepujacy problem dzis pojechalwm do pracy zgasilem auto i sprawdzilem weze chlodnicy byly twarde po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego powietrze wyszlo i plyn siw podniusl dodam ze grzalem samochod i temperatura na wzkazniku pokazywala 90°C a plyn w zbiorniczku byl zimny i z nawiewow lecialo zimne ppwietrze. Dopiero po chwili lecialo cieple ale weze i zbiorniczek nadal zimne. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Czy ktos z wlascicieli A4 / B8 z MMI 3 wymienial kompletnie naglosnienie na nowe??

Mam na mysli wzmacniacz do glosnikow przednich,wzmacniacz do subwofera,glosniki,subwofer.

Rozni fachowcy z roznych zakladow car audio mowia co innego,jeden chce wcisnac interfejs z procesorem dzwieku za 2700 zl bo niby bez tego nie da rady,nastepny - adaptery ,a jeszcze nastepni ktorzy podobno maja profesjonalne warsztaty car audio z doswiadczeniem 10- 15 lat wogole niechca sie tego podjac.

Wiec pytanie - czy ktos z Was juz to kiedys robil??

Pozdrawiam i Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...