Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9TDI AWX muli przy przyspieszaniu A4 B6


jaku8891

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gdy przyspieszam po zmianie biegu silnik najpierw sie przydlawi a potem idzie pow 2,2 obrotow. Turbina sprawdzana VAGiem i jest ok. Filtr paliwa wymieniany w sierpniu, tankowany na Shellu z dodatkiem Castrola DTA. Przeplywka tez niby ok. Czy moze to byc EGR? Choc wcale nie kopci mi na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko przepływka. Też mi mulił po zmianie biegu myślał około 2 sekundy dopiero poszedł. Wyminiłem wkład na pierburg i dalej to samo, dopiero po zmianie całego z obudową na BOSCH auto odżyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na VAGu przeplywka byla ok? Przeczyszcze kostke najwyzej i zobacze co sie bedzie dzialo, podepne tez raz jeszcze pod kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam, spróbuje w weekend


a mozna samą kostke od przeplywki kupic? moze tu jest problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na VAGu przeplywka byla ok? Przeczyszcze kostke najwyzej i zobacze co sie bedzie dzialo, podepne tez raz jeszcze pod kompa.

ja nie pisałem o przepływce, ale o komplecie logów statycznych i dynamicznych. z logów można coś wypatrzeć,

a gadanie o przepływce, to tylko śpiewka pismaków motoryzacyjnych w kwestiach usterkowości danych silników, często nie mająca związku z rzeczywistością ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis u mechanika, odpial mi chwilowo wezyk od EGRu i zaslepil, mowil ze jak przez kilka dni nic sie nie bedzie dzialo to dokonczy to co zaczal, ale nie powiedzial mi co zamierza. Jedynie ze chodzi o cos z komputerem. A ja jak tylko wyjechalem od niego to juz zauwazylem poorawe. Jak zrobi wszystko to odezwe sie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie oki to Ci wyczyści EGR albo jeśli nie pomoże to zaślepi załkowicie. Bo teraz to Ci tylko odpiął podcisnienie z EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR moge samemu chyba wyczyscic, prawda? wolałbym by pozostawił tak jak fabryka przykazał. A czy zaslepienie EGRu ma jakis zly wplyw na prace silnika, spalanie itp itd? Tylko mi wcale nie kopcił i nie kopci wiec nie wiem czy EGR. Tak jak pisałem wczesniej ma coś kompem zrobic, jak zrobi to opisze to na forum.

Edytowane przez jaku8891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...