Skocz do zawartości
IGNOROWANY

00955 Nie działa centralny zamek pilot.


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z centralnym zamkiem. Nie działa pilot, nie zamyka i nie otwiera zamków. Po sprawdzeniu błędów poprzez VCDS pojawił się kod 00955, po sprawdzeniu na formu tego błędu dowiedziałem się że trzeba zakodować kluczyk i tak też postąpiłem (posiadam tylko jeden kluczyk i gdy próbowałem go ponownie zakodować był w stacyjce). Niestety nic to nie dało.Gdy wchodzę w bloki pomiarowe 007 to przy wciskaniu przycisków na pilocie od otwierania zmienia się z 0 na 1 z czego by wynikało że kluczyk jest zakodowany ale gdy chcę zamknąć lub otworzyć auto nie działa centralny.

Jeśli ma ktoś pomysł co jest tego skutkiem z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie w jednym kluczyku... po przekreceniu zapłonu a potem wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki spróbuj wtedy zamknąć centralny z pilota...najprawdopodobnie pastylka już klękła :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie w jednym kluczyku... po przekreceniu zapłonu a potem wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki spróbuj wtedy zamknąć centralny z pilota...najprawdopodobnie pastylka już klękła :kwasny:

kiedyś jak pojawiał mi się ten problem to tak robiłem jak mi radzisz, wtedy pilot naprawiał zaczynał działać, ale teraz ten sposòb nie działa.

O jakiej pastylce piszesz?

Da się ją wymienić ?

Czy muszę rozejrzeć się za nowym kluczykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowy kluczyk chyba że dorwiesz używke i przełożysz sama pastylke...to takie podłużne gówienko jak rozbierzesz pilota bedziesz widział o co kaman [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowy kluczyk chyba że dorwiesz używke i przełożysz sama pastylke...to takie podłużne gówienko jak rozbierzesz pilota bedziesz widział o co kaman [emoji6]

A jak dopasować kluczyk do auta? Skąd będę wiedział jaki muszę kupić, bo z tego co wiem trzeba wiedzieć jaki jest jego numer i częstotliwość, tylko nie wiem jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz pilot i bedziesz miał wszystko napisane, a pastylka to immo i nie ma nic z zamykaniem auta

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko częstotliwość Ale i również wersja modułu komfortu.

Są dwie wersje 433Mhz, nie są kompatybilne.

Ładnie to jest opisane w wątku o MK.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze spotkał się z tym problemem? Kupilem auto bez klucza. Kupilem scyzoryk z tego samego rocznika, dorobilem grot i dopasowalem immo. Douczylem pilota CZ. W blokach pomiarowych normalnie widze, że zmieniają się wartości przy wyciskaniu kluczyków. W błędach modułu komfortu pokazuje się blad 00955. Próbowałem robić re-synchronizacje wg procedury ross-techa, ale nie dało nic. Ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...