Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?

masterww

Witam. Zbieram się do zrobienia programu do mojego Audi. Interesuje mnie oczywiście indywidualny program z hamownią (ośka).

Kogo możecie polecić w woj. lubelskim? Jestem z okolic Lublina. Gdzie się udać, ma być tanio i dobrze. :) Inne tematy w ktorych coś czytam na ten temat są już chyba mało aktualne a reklamuje się pare osób.

ja polecam ame-tuning w jablonnej. Trasa lublin bilgoraj. Robilem tam swoje (AFN) i kumpla (AFB) auto i jestem zadowolony

A co sądzicie o Prochip Nałęczów?

bez problemu ogarnie Twojego AFN-a

Edytowane przez spanky

Ja również myślę o czipie 140km swojego AFN-a ale dopiero na wiosne. Też jestem z Lubelskiego.

*Prochip Nałęczów

Gdzie najlepiej & najtaniej mi zrobią ? Wiem, że trzeba robić indywidualny program, ale czy do tego potrzebna jest hamownia? Bo nie chce dopłacać, jak nie trzeba :D Doradźcie.

*Prochip Nałęczów

hamownia w zasadzie służy tylko do weryfikacji przyrostu modyfikacji, jest narzędziem pomiarowym, nie ma musu.

Choć czasami dobrze zmierzyć - niekiedy np auto sprawia wrażenie że jedzie , a mocy to tam nie ma :)

*Prochip Nałęczów

Jak chcesz to pytaj kolegi. Jest na forum http://a4-klub.pl/index.php?/user/74066-ame-tuning/

Edytowane przez Maras

Ceny różnie się oscylują 400~~650 to zależy gdzie i u kogo.

Edytowane przez adrian998998

Zapraszam na modzik do siebie.

Edytowane przez Galetto

Wysłałem numer na prv. Daj znać jak wyszło strojenbie u niego bo tez bede tam sie umawiał jak tylko uruchomię swojego traktora.

Własnie wróciłem z "zabiegu" mojego AFN'a u Darka, wszystko poszło gładko. Oczywiście Darek pełen profesjonalizm zna się na rzeczy także serdecznie polecam :)

A oto wyniki pracy: 7514af99f80b0.jpg

Edytowane przez Patrykgt