Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka "wisi"


wojtyl2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam problem z podsufitka w swoim Aud tzn ,że tak powiem "wisi" odkleiła sie , czy w jakis sposób da sie ja przykleic czy znacie jakis "patent" na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowałem kleić takim specjalnym klejem w sprayu do tapicerek samochodowych ale dużo roboty efekt kiepski więc najlepiej znaleźć inna i wymienić

Witam otóż mam problem z podsufitka w swoim Aud tzn ,że tak powiem "wisi" odkleiła sie , czy w jakis sposób da sie ja przykleic czy znacie jakis "patent" na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie znaleźc , u tapicera kumpel wymienial to zapłacił 500 zł ale to troche za drogo jak dla mnie ;p i szukam jakiegos sprawdzonego sposobu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj na szrocie całej tapicerki jest dużo zachodu z wymontowaniem i jak trafisz na gościa któremu nie będzie się chciało bawić to za 50zł max wyrwiesz cały sufit dobrze jak auro było by w miarę całe bo jak rozszabrowane i wilgoć wchodzi do srodka to też ta pdosufitka nie pociągnie długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup materiał na podsufitki i sam to ogarnij . Albo kup alkantarę z alleg....ro i zrób tym . Będziesz miał wypasik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się odkleiła cała to wymieniłem na nową znalazłem w dobrej kasce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie teraz oglądam na alle.. i widze ze ceny przystepne, hmm samemu raczej troche dłubania by bylo ;p Ale nie ma co trzeba sie tym zajac dzieki chlopaki ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firmy u siebie w okolicy.

Kumpel płacił coś koło 200 zł z materiałem.

Ori to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dużo zabawy jest ze ściągnięciem podsufitki? też właśnie mam taki problem ale myślałem właśnie dać do tapicera lub samemu się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz oddać do tapicera to wyjmij ją sam bo pewnie skasują Cię podwójnie. Musisz zdjąć osłony wszystkich słupków, wszystkie są na zatrzaski więc uważaj żeby nie połamać. Lampka przednia jest przykręcona 2 śrubami pod osłoną która też jest na zatrzaskach. Jeśli masz szyber to musisz zdjąć metalową ramkę dookoła która nie zgadniesz, też jest na zatrzaskach :grin:

Jest o tym wiele tematów więc szukaj. Ogólnie jest to do ogarnięcia, największym problemem jest nie połamanie tych osłon, szczególnie na tylnych słupkach. Kolejny drobny problem jest z wyjęciem podsufitki z auta. Niektórzy mówią że się nie da, ja wyjąłem ją przez przednie drzwi przy opuszczonych oparciach do tyłu i wyjętych zagłówkach.

Ja osobiście też mam odklejoną podsufitkę po tym jak ją zdejmowałem żeby dostać się do szybra, ale nie chcę jej oklejać tylko kupić poliftową w dobrym stanie, pomalować ją sprayem na czarno i dokupić czarne plastiki, efekt moim zdaniem o niebo lepszy. Masz przy okazji poliftowe lampki bez większego kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...