Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktoś z Was ma już mapki 6.24.2 + K0942 w MMI3G+ bez SIM z dołożoną sieciówką + router LTE lub malinkę i działa mu Audi Connect?  Ja wgrałem w weekend wcześniej wymienione wersje i wszystko działa elegancko oprócz Audi Connect. Co dziwne Google Earth działa. Wcześniej na K0900 + 6.22.4 działało wszystko. Wiecie może o coś może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko smiga jak nalezy w A6 C7 soft 942_4 

Temat ogarniety :decayed::decayed::banan:


1. Po przejsciu calego procesu (walce od tygodnia) Green Menu, skrypt itd... musialem ponownie zainstalowac update softu 942 ale z zaznaczonym tylko GEMMI 
2. Nie dziala traffic online - komunikat o niewaznej licencji pomimo ze auto z 2013 Sierpien :/
3. Router 3020 z softem tp-link (narazie tryb wisp) + skrypt z pierwszej strony z IP 192.168.0.254 

Pozdrawiam! 

 

Edytowane przez cubasx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2017 o 20:32, cubasx napisał:

Wszystko smiga jak nalezy w A6 C7 soft 942_4 

Temat ogarniety :decayed::decayed::banan:


1. Po przejsciu calego procesu (walce od tygodnia) Green Menu, skrypt itd... musialem ponownie zainstalowac update softu 942 ale z zaznaczonym tylko GEMMI 

 

Witaj,

 

A możesz więcej napisać o tym?

Bo mam podobny problem, nie działają usługi googla a Conecct działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gruzlik napisał:

Witaj,

 

A możesz więcej napisać o tym?

Bo mam podobny problem, nie działają usługi googla a Conecct działa.

 

Zrob tak jakbys chcial zainstalowac jeszcze raz aktualizacje softa z karty pamieci i przed rozpoczeciem instalacji odznacz wszystkie inne opcje oprocz Google Earth ktory musi zostac zaznaczone co spowoduje ze zainstaluje sie tylko Google Earth jeszcze raz i powinno smigac wtedy, przynajmniej ja tak musialem zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Pany

Przestały mi banglać google w 3g+.

Od kilku dni w kółko wyskakuje komunikat, że się google aktualizują i przełącza na zwykłą mapę. Ktoś, coś ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany padl mi juz trzeci router tp-link 3020. Kazdy z nich dzialal okolo 3-4 tygodni. Moze przez zasilanie z zapalniczki zamiast z USB. Juz mnie to wku...a dosyc mocno bo ile razy moze padac router?!? Czy ktos zna jakas alternatywe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cubasx napisał:

Pany padl mi juz trzeci router tp-link 3020. Kazdy z nich dzialal okolo 3-4 tygodni. Moze przez zasilanie z zapalniczki zamiast z USB. Juz mnie to wku...a dosyc mocno bo ile razy moze padac router?!? Czy ktos zna jakas alternatywe? 

Jak z zapalniczki bezpośrednio zasilasz to nie dziwne że po kolei padają. 12V to nie 5V. Jeśli przez przetwornicę 12V/5V - sprawdziłbym jakie napięcie ma na wyjściu 5V przetwornica. Trzymam 3020 w bagażniku zima/lato i cały czas działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2017 o 08:59, Ronald napisał:

Czołem Pany

Przestały mi banglać google w 3g+.

Od kilku dni w kółko wyskakuje komunikat, że się google aktualizują i przełącza na zwykłą mapę. Ktoś, coś ?

Pozdrawiam,

Mi też przestało działać....

Problem podobno ze strony google

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/786219-Google-Earth-map-is-being-restarted

https://www.audiworld.com/forums/a8-s8-d4-platform-discussion-190/google-earth-nav-overlay-not-working-2934766/page2/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ronald napisał:

Jak z zapalniczki bezpośrednio zasilasz to nie dziwne że po kolei padają. 12V to nie 5V. Jeśli przez przetwornicę 12V/5V - sprawdziłbym jakie napięcie ma na wyjściu 5V przetwornica. Trzymam 3020 w bagażniku zima/lato i cały czas działa jak należy.

W takim razie musze kupic jakis Hub USB i podpiac to w ten sposob... dzieki za wskazowke mam nadzieje ze to bedzie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marecki.b napisał:

Dzięki. No to czekamy na rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2017 o 08:43, Ronald napisał:

Dzięki. No to czekamy na rozwiązanie

zaczęło działać, zdjęcia wyglądają na świeższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem. w zielonym menu wyczyściłem cache google earth i poszło. ogólnie wydaje mi się że po przerwie w działaniu GE działa lepiej, wyższa rozdzielczość mapek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi:hi:

ja mam polaczone przez Ami i chodzi bez problemow wszystko w schowku schowane ,

lecz wczoraj zauwazylem ze mam problem,troche zimno i Autko sie meczy przy odpalaniu :kwasny:

dzisiaj stwierdzilem ze Ami interface sie nie wylacza i MMI caly czas jest zalaczone :facepalm:

co ciekawe jak wszystko montowalem to sie normalnie wylaczalo :huh:

spotkal sie juz ktos z czyms takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2015 o 19:36, Yoghurt napisał:

ale kombinujesz. MMI 3G+ jest juz troche na rynku. pare osob na swiecie je przegrzebalo i da sie zrobic to co opisalem. to po pierwsze. po drugie - ja swoje 3g+ rozebralem na czesci pierwsze - nie ma tam zadnych niewykorzystanych gniazd w ktore moglbys sobie wpiac jakies dziwne rzeczy. po trzecie - nawet gdyby byly to zeby system pod kontrola ktorego dziala MMI (QNX) musialby miec modul jadra do obslugi tego urzadzenia (taki odpowiednik driver'a) - a jest to zamknieta platforma i nie dosc ze takich driver'ow nie ma to jeszcze stworzenie ich przez kogos niezaleznego jest bardzo bardzo trudne (z powodu zamknietej platformy) - dlatego wlasnie mozna pod gniazdo USB podpiac tylko specyficzne karty ethernetowe do ktory modul juz jest w sofcie MMI.

aby zestaw z modemem dzialal trzeba jedynie ustawic routing i DNS'y. robi sie to skryptem - tyle.

Witam Kolegów, jestem nawy na forum, szukam tych skryptów, może ktoś podesłać? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2015 o 15:17, Yoghurt napisał:

:thumbup1:

 

trzeba dodac ze po wifi - bo po AMI to nie jest wielki problem.

Koledzy, jak to po wifi poustawiać? Mam MMI 3G+ z softem 942 i walczę miesiąc :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vor 9 Stunden schrieb Piotr1003:

Koledzy, jak to po wifi poustawiać? Mam MMI 3G+ z softem 942 i walczę miesiąc :-(

zerknij tutaj jest po francusku albo po angielsku,jest co prawda z innym softem jak sie nie myle ale powinno hulac :wink:

https://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=749351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2017 o 20:24, Herbih napisał:

zerknij tutaj jest po francusku albo po angielsku,jest co prawda z innym softem jak sie nie myle ale powinno hulac :wink:

https://www.motor-talk.de/forum/aktion/Attachment.html?attachmentId=749351

Dziękuję, tylko tam nie podają jaki odapter USB - skrętka .....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...