Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie testowalem zadnej z nich wiec moge sie oprzec tylko na tym co jest napisane w aukcji. ta pierwsza

http://allegro.pl/karta-sieciowa-usb2-10-100mbps-logilink-ua0144-i5274316602.html

jest na takich chipie:

chipset: Asix AX88772,

wiec popwinna chodzic.

ta druga nie ma zadnych szczegolow na czym jest oparta.

moim zdaniem jednak lepiej i tak skorzystac z wifi. jaki router chcesz do tego uzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie testowalem zadnej z nich wiec moge sie oprzec tylko na tym co jest napisane w aukcji. ta pierwsza

http://allegro.pl/karta-sieciowa-usb2-10-100mbps-logilink-ua0144-i5274316602.html

jest na takich chipie:

chipset: Asix AX88772,

wiec popwinna chodzic.

ta druga nie ma zadnych szczegolow na czym jest oparta.

moim zdaniem jednak lepiej i tak skorzystac z wifi. jaki router chcesz do tego uzyc?

Chciałem nabyć takie urządzenia jak pisali koledzy na forum czyli router TP-LINK TL-MR3020 modem tp-link MA260 i kartę ale nigdzie takich nie ma więc znalazłem te dwie i nie wiem czy przejdą a może mógłbyś mi napisać co według ciebie najlepiej zrobić i co do tego potrzebne mile widziane linki ze sprzętem dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten router nowy kosztuje od okolo 110 pln. do tego musisz dokupic model 3G/LTE oraz ta karte USB-ethernet ktora tutaj wrzuciles (54 pln). plus oczywicie AMI jesli nie masz. czyli musisz na to wydac nie mniej niz 165pln + modem 3G/LTE. druga opcja to kupic raspberry z karta wifi oraz modem 3G/LTE (to samo co w poprzedniej wersji). Karta wifi TP-Link TL-WN725N na allegro kosztuje od 22pln, Raspberry pierwszej generacji kupisz za jakies 110-120 pln (uzywke jeszcze taniej). karta SD moze sie jakas znajdzie w domu. mozesz to sobie zamontowac w dowolnym miejscu w samochodzie (na przyklad w bagazniku). odpada Ci problem z tym czy kupisz dobra karte USB-ETH, odpadaja kable. ja gdybym to dzisiaj robil to bym poszedl w wifi@raspberry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ktoś orientuje się jak wygląda to cenowo w serwisie audi by mieć internet, audi conect, wifi?

Zestaw kosztuje gdzies 4 tys.

Witam

Zadzwoniłem do serwisu i powiedzieli mi 22.000PLN :) o co chodzi? ktoś może mi wyjaśnić? z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj sie o numery częsci :wink:

Tak jak w poście napisałem zapytałem o to samo, że chce mieć internet w aucie i się zaczęło, że muszę wymienić całą nawigacje ekran wszystko a i tak to nie będzie w 100% działać, to można normalnie w serwisie dokupić czytnik karty sim i będzie to działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj sie o numery częsci :wink:

Tak jak w poście napisałem zapytałem o to samo, że chce mieć internet w aucie i się zaczęło, że muszę wymienić całą nawigacje ekran wszystko a i tak to nie będzie w 100% działać, to można normalnie w serwisie dokupić czytnik karty sim i będzie to działać?

skoro powiedzieli CI, ze ekran tez do wymiany to podejrzewam, ze aktualnie masz 3G LOW - stad ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co tam masz teraz w aucie, pytaj ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie ruszylo bo nic nie robilem. nie mam zadnego urzadzenia z taka wersja softu jak Twoja wiec nie mam jak przetestowac. najprosciej by bylo gdybys kiedys bedac w krakowie sie ze mna ustawil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomożecie mi w kwestii aktualizacji / włączenia funkcji online w MMI 3G+ ?

Mam 3G+ oraz fabrycznie AMI. Auto kupiłem dopiero niedawno, język polski był w opcjach, więc żadnych udpatów sofu albo map nie robiłem.

Posiadam następujące wersje :

3bXkPFe.jpg

W "MEDIA" mam wyszukiwanie WLAN i łączy się z telefonem ale zapewne to tylko do muzyki.

TKZoggJ.jpg

RANjBWQ.jpg

87zrlqa.jpg

2Ni2iBe.jpg

Z potrzebnego jeszcze sprzętu mam Router WIFI 4G LTE + Karta T-mobile 25GB/msc.

Unlocked-ZTE-MF910-4G-LTE-Band-3-7-8-20-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie podnieść soft samemu w domowych warunkach? Z tego co wyczytałem to wystarczy wgrać na kartę i zrobić update.

Mogę prosić o linki do softu (ew. namiar na jakiś tutorial)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie podnieść soft samemu w domowych warunkach? Z tego co wyczytałem to wystarczy wgrać na kartę i zrobić update.

Mogę prosić o linki do softu (ew. namiar na jakiś tutorial)?

http://3gplus.ru/soft/Pod tym linkiem masz soft 767(i tylko ten wgraj, nie wgrywaj numer 900!!!). Zgraj soft na SD wejdz do menu inzynierskie nacisk update i to chyba wszystko.

Na tej stronce masz opisane co prawda po rusku jak wgrac soft(sa nawet obrazki,he...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wgrywaj numer 900!!!

Why?

A dlatego, ze np nie ma aktywatora do nowych map 2015/16 do softu 900. Druga sprawa jak chcesz uruchomic Audi connect(bez slotu sim Ja mam tak uruchomione) takze z softem 900 tego nie zrobisz.Oczywiscie mozesz wgrac soft 900(nie w nosi prawie nic nowego),ale tylko majac orginalne mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie podnieść soft samemu w domowych warunkach? Z tego co wyczytałem to wystarczy wgrać na kartę i zrobić update.

Mogę prosić o linki do softu (ew. namiar na jakiś tutorial)?

http://3gplus.ru/soft/Pod tym linkiem masz soft 767(i tylko ten wgraj, nie wgrywaj numer 900!!!). Zgraj soft na SD wejdz do menu inzynierskie nacisk update i to chyba wszystko.

Na tej stronce masz opisane co prawda po rusku jak wgrac soft(sa nawet obrazki,he...)

Dziękuję hispano73 za pomoc. Mam auto od niedawna natomiast zaobserwowałem na różnych forach, że udzielanie pomocy w tematach updatów oraz map jest strasznie niechętne.

Zapewne każdy kto może próbuje robić wielką tajemnicę z tego, chcąc zarobić. Poniekąd rozumiem to natomiast jest to troszkę śmieszne.

Mam jeszcze tylko kilka pytań zanim zrobię update :

1) czy muszę mieć odblokowane coś w zielonym menu zanim zacznę robić update? (na chwilę obecną mam 100% oryginał - nic nie modyfikowane).

2) czy mogę coś uwalić podczas tego updatu?

3) Czy na pewno to jest pasująca u mnie wersja sotfu ? Na stronie RU jest " HN+_EU_AU3G_K0767_(A4-A5-Q5-Q7) " natomiast mój obecny to "HN+_EU_AU3G_P0662" (literka P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...