Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1996 80 Avant RS2


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli fura juz w pełni sprawna ??

Jezdzi bo jezdzi.. Ale jeszcze daleka droga to tego co ja bym chcial ;)

Hamuje w miare ok, ale np juz wczoraj sprzeglo zaczelo sie slizgac i to zdrowo..

Z elektryka dalej sa cyrki, klima wogole nie dziala (wedlug Norwegow nie da sie zrobic :P) ja tam wiem, kto mi to zrobi i bedzie dzialac, tak samo jak w mojej UrS4 :)

No i problem, ktory wedlug mnie w tym samochodzie jest najwiekszy, to swiatla. Moja Nokia swieci lepiej w nocy niz te org reflektory. Soczewki wywale i mam nadzieje, ze uda sie zapodac bixenon. Myslalem o powrocie do stanu ori ale swiatla porzadne musze miec! Wiec szukam org reflektorow bo z tym tak latwo niestety tez nie jest..

Po malutku i bedzie lalka :)

PS: Ale jak juz jezdzi, nie w trybie awaryjnym to moge szczerze napisac ze zaaaaaaaaapieeeeeeerdala jak zla :P:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki wiesz do czego milltek sie nadaje ? Do pocięcia i wyrzucenia na złom.Az dziw bierze ze za taki sajs brytole taka kasę kasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSunia garazuje tymczasowo w PL i czeka sobie na remont. Zbieram czesci nowe i uzywane oraz kase, checi i czas na dalsze roboty..

A ze jestesmy rodzinka na wakacjach w PL to bylo by mi smutno jakbym nie pojezdzil sobie z synkiem RSem ;)

Mlody Makki dostal fotelik do RSa, odpowiedniego bodziaka i troche paliwa zostalo spalone :)

wp20150711121915pro1280.jpg

wp20150715150533pro1024.jpg

wp20150715151239pro1024.jpg

Do kolekcji rodzinnych samochodow doszlo ostatnio XC90 biturbo. Moja pani kocha komfortowe i szybkie Volvo wiec mam kolejne auto, ktorym musze sie zajmowac ;) Co innaczej rzecz biorac w polaczeniu z 2 dzieci daje mniej czasu na moje 2 stare Audiczki :(

wp20150501125312pro1024_1.jpg

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko dwa auta i juz nie długo jedna pociechę bo zaraz bedą dwie i sie zastanawiam skąd ty masz czas zeby wogóle cos pisać czy to tu czy na FB a zajęciu sie autami nie wspominając :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem od deski do deski - fura marzenie!

A właściciel to się chyba minął z powołaniem - powinieneś zostać pisarzem bo czyta się Twoje wypociny mega dobrze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ! Gratuluje spełnienia marzenia ! Tych aut już jest jak na lekarstwo a będzie ich tylko mniej. Pięknie to musi bawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...