Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1996 80 Avant RS2


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Panowie i Panie,

Ostatnio malo czasu na forum ale zyje :)

UWAGA, bede sie chwalil :P

Takie tam stare Audi, 17 lat marzen i snow sie spelnilo. Strasznie dluga historia ogolnie, ale co po niektorzy wiedza, ze ja tak naprawde to kocham stare Audi quattro..

Wiecej info jak juz bedzie pod domem bo narazie caly czas cos nie tak wychodzi :(

Bolaczka starych Audi quattro sa ich poprzedni wlasciciele, pseudo entuzjasci. Bylo tak i bedzie, ale chyba dotyczy to wszystkich aut :)

Wiec jak narazie RSunia, jak ja nazywam sie gotuje bo cos tam jej spada (wezyki sryki) syczy i pierdzi ale jedzie jak szalona, Takie tam 1,8bar. Juz dzisiaj miala byc pod domem ale powiedzialem jedno.

Reszta kasy bedzie doplacona sprzedawcy jezeli bede mogl nia na kolach, legalnie przyjechac do domu. Nie mam czasu teraz, zeby grzebac przy silniku i przewodach bo mam syna 4 miesiecznego, ktory potrzebuje ojca, matka potrzebuje faceta a nastolatka potrzebuje tez, ojca.

Do tego sa swieta :banan:

A wiec info od ASO, ktore dostalem po ustaleniu odpowiedniego VINu. Wielkie dzieki dla jednego pana z Fota Groblewski :):hi: Bo oczywiscie i to potrafily norki przekrecic. OMG co na narod :facepalm::grin: Ale Makki sie dopatrzyl i mam nadzieje ze juz w poniedzialek odpowiedni VIN pojawi sie w dowodzie rejestr.

untitled2_3.jpg

Jakbym do swiat nie mial czasu wstawic czegos wiecej, to zycze wszystkim wesolych swiat i szczesliwego Audi quattro roku :hi:

Pzdr

Maciej

Edytowane przez _Makki_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde poruszyłeś mi gula :decayed:


ja mam nadzieję, że będzie niebieska :kox:

Edytowane przez duffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Panowie i Panie,

Ostatnio malo czasu na forum ale zyje :)

UWAGA, bede sie chwalil :P

Za późno juz i tak cały internet wie :P

Super sprawa w końcu zanabyles fajnego klasyka szkoda ze nie Nogaro ale kolor i tak chyba najfajniejszy zaraz po Nogaro

Mam nadzieje z stan wyjściowy troche lepszy od twojego drugiego URa chociaż znalezienie takiego auta w dobrym stanie to jak szukanie igły w stogu siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makki to ta czarna od kristiana?

Z ta czarna jest cos nie tak.. Krystian sie ogarnac nie moze no i jest czarna a ja czarnych nie lubie :P

Za późno juz i tak cały internet wie :P

Super sprawa w końcu zanabyles fajnego klasyka szkoda ze nie Nogaro ale kolor i tak chyba najfajniejszy zaraz po Nogaro

Mam nadzieje z stan wyjściowy troche lepszy od twojego drugiego URa chociaż znalezienie takiego auta w dobrym stanie to jak szukanie igły w stogu siana.

W koncu? Stary, 3 lata poszukiwan.. Chyba wszystkimi w Norwegii juz jezdzilem. Ksiazke moge napisac o RS2 w Norwegii :) Ale w koncu doszedlem do wniosku ze szybciej Adas bedzie mial 18 lat niz ja znajde perelke :P Wiec trzeba bylo kupic co jest w fajnym kolorze i samemu sobie zrobic perelke ;)

Polar Silver Metallic; M7Y (D1) [/size]

:thumbup1:

1932787101524765269814023810652160021069[/size]

Jest pod domem, 4 podejscia na przyjazd. W koncu 110km jechalem 3 godziny a i tak awaria po drodze i dojechalem upieeeeeeeeerd*****. No ale damy rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Nic tak bardziej nie cieszy jak swoja wymarzona zabawka pod domem :kox: Mam nadzieje, że i ja kiedyś nabędę wymarzone auto jakim dla mnie jest lancia delta hf integrale w kolorze żółtym albo czerwonym :kox:

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maki dobrze "inwestujesz" w marzenia , Tym bardziej że te nowe auta są robione strasznie i psuja się na potęge .

Jak ją dopracujesz po swojemu, to da ci więcej frajdy niż nowe auto z salonu i będzie mniej awaryjne .

Czekamy na więcej fotek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makki to ta czarna od kristiana?

Z ta czarna jest cos nie tak.. Krystian sie ogarnac nie moze no i jest czarna a ja czarnych nie lubie :P

Za późno juz i tak cały internet wie :PSuper sprawa w końcu zanabyles fajnego klasyka szkoda ze nie Nogaro ale kolor i tak chyba najfajniejszy zaraz po NogaroMam nadzieje z stan wyjściowy troche lepszy od twojego drugiego URa chociaż znalezienie takiego auta w dobrym stanie to jak szukanie igły w stogu siana.

W koncu? Stary, 3 lata poszukiwan.. Chyba wszystkimi w Norwegii juz jezdzilem. Ksiazke moge napisac o RS2 w Norwegii :) Ale w koncu doszedlem do wniosku ze szybciej Adas bedzie mial 18 lat niz ja znajde perelke :P Wiec trzeba bylo kupic co jest w fajnym kolorze i samemu sobie zrobic perelke ;)

Polar Silver Metallic; M7Y (D1) [/size]

:thumbup1:1932787101524765269814023810652160021069[/size] Jest pod domem, 4 podejscia na przyjazd. W koncu 110km jechalem 3 godziny a i tak awaria po drodze i dojechalem upieeeeeeeeerd*****. No ale damy rade :)

Sadzac po wskazniczku i tego nie ominęła ręka "tjunera"

Z autami tego typu w tym wieku terzeba liczyć sie z tym ze perły raczej sie nie dostanie wiec trzeba brać co jest w miere do uratowania przygotować worek pieniędzy i masę czasu.Plus tego konkretnego auta w przeciwieństwie do innych URow tego okresu jak S2 czy S4 jest taki ze ceny tego auta bedą juz tylko rosły w przeciwieństwie do tych drugich które jeszcze sporo muszą poczekać a i tak takiego statusu i wartości kolokcjonerskiej sie nigdy niedoczekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala reklama i trochu dzwieku na koncu ;):thumbup1::wub:


Mylem RSunie tylko od zewnatrz, bez zciagania kol jakies 4 godziny.. Tak to kupowac RSa od entuzjastow.. pfffffffffff
Troche pracy mnie czeka ale jak narazie ciesze sie jazda RSem, ze skrzynia od TDI ooooooooomfg. Cala Norwegia :grin:
dsc03772.jpg
dsc03773.jpg
dsc03775.jpg
dsc03777.jpg
dsc03778.jpg
dsc03779.jpg
dsc03790.jpg
dsc03792.jpg
dsc03796.jpg
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...