Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1996 80 Avant RS2


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki :banan:

Przy okazji:

Wiem, ze jest jeszcze za wczesnie na zyczenia noworoczne, ale mam tylu znajomych: biednych, brzydkich, alkoholikow i innych idiotow do ktorych musze jeszcze napisac, wiec zaczynam od atrakcyjnych, inteligientnych, pieknych oraz bogatych i od razu pomyslalem o Was!!

Szczesliwego quattro roku, zdrowia, spokoju, szczescia i jeszcze raz obrzydliwie duzo piniendzow! :facepalm: :thumbup1: :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, powodzenia w modzeniu !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ześ Macieju doj*b.... :D

Z przyjemnością będę obserwował jak nadajesz życia autku z duszą :banan: :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs2 i r5 w turbie to legenda.

:thumbup1:

super fura

Auto mega !!!

coś pięknego :kox:

Dzieki, Tez mi sie podoba :wub:

Super auto, powodzenia w modzeniu !!!!!!

Powodzenia bede potrzebowal bo wiele czesci juz nie ma (w ASO) :(

Nawet nie wiedziałem, że jest takie auto. Fajnie wygląda! :D

No widzisz jak klub a4 pl uczy ;) Ciesze sie ze Ci sie podoba.

Ześ Macieju doj*b.... :D

Z przyjemnością będę obserwował jak nadajesz życia autku z duszą :banan: :banan: :banan: :banan:

No i wreszcie padlo cos madrego. Lubie to ;)

Nie to ze A4 B8 czy tez RS6 C5-C6 mi sie nie podoba ;) Ale kurde do tych nowych aut bez kompa nie podchodz... Co oznacza ze za duzo, bez sprzetu sie nie da zrobic. Np na drodze ze tak powiem jak sie cos stanie. A ze te nowe auta to tak mozna powiedziec sa "z dusza" to ja jakos po A4 B8 jestem sceptyczny.. Lubie sobie cos zrobic przy aucie sam a nie jakies ASO, kodowania i duperele.. No i jeszcze jedna wazna sprawa, ja lubie sam zmieniac biegi wtedy kiedy mnie sie podoba i lubie sprzeglo oraz przegaz lub kopniecie ze sprzegla. Taki tam stary motorsport. A w nowych, kurde auto za mnie zmienia biegi, jakies to nudne :polew:

Tutaj jeszcze pelna lista ori wyposazenia tego auta:

bildata01.jpg

bildata02.jpg

bildata03.jpg

bildata04.jpg

Wiadomo, nie mozna miec wszystkiego a carbony bym chcial wiec zobaczymy co mozna z tym zrobic. Stolki w RS2 to jakis cud od Recaro bo nic nowoczesnego tak nie trzyma dupska jak te.

Osobiscie nie lubie pelnej skory wiec moze cos wymysle z alcantara. Znowu nie wiem czy zmieniac ori ze wzgledu na moje widzimisie. RS2 dzisiaj to nie jakies tam A4 w TDI (sorki jezeli kogos urazilem) ze mozna sobie rezac co sie spodoba. To auto, jak juz ktos napisal to legenda i jakbym kiedys mial sprzedawac (mam nadzieje ze nie) to zawsze ori bedzie drozszy niz jakies tuningi. Niezaleznie co by nie bylo pod maska. A szczegolnie w Norwegii ;)

Wszystko jest szczelne bo zrobilem dokladny pomiar szczelnosci i oberwalem zatyczka od dolotu w glowe przy 1,4bara :P To to jest, pan inspektor od bezpieczenstwa kasku w garazu nie nosi :)

Wiec teraz juz wiem ze jest program i laduje dokladnie 1,65bar.

Tylko ta skrzynia od TDI powoduje ze auto jezdzi bardzo ekonomicznie :polew: ale na zlych obrotach. Co jakby nie patrzec psuje cala zabawe z jazdy RS2 bo lotniska to ja nie mam nigdzie w poblizu.

Mialem juz jeden spin na drodze jadac sobie naprawde spokojnie po paliwo... Takie tam cos duzego i wypasionego od MB, chyba ML, na za duzych kolach :doh: Jechal sobie Norweg, wjechal w ograniczenie do 60 wiec ja grzecznie za nim. Wyjezdzajac z ograniczenia przespal moment ( u snoozzze u looose) wiec co wyprzedzilem. Tak na luzaku. A ten ze mogl sobie wydarowac ze go stare Audi wyprzedzilo. Wiec mi podjezdza pod zderzak i probuje zemsty :P Wjechalismy do tunelu pod fjordem, wiec tam 2 pasy juz w czasie wyjazdu, pod gorke. Ja wedle ograniczenia prawym pasem a ten mnie lewym a ja rowno z nim, tak do 180 ;) Biedak nie byl w stanie starego Audi wyprzedzic :polew:

Wiec ten dalej za mna, ja zjechalem na Shella po paliwo a ten do mnie i wysiada. Ze on na Politi zadzwoni bo ja pirat. A ja do niego juz po polsku bo mi sie nie chcialo gadac z idiota, Przepraszam ale nie rozumiem co do mnie mowisz :) Biedny wsiadl i pojechal. Ah, ta Norwegia ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie jaja penie mu gżdul chodził że jak on nowym autem nie mógł stare audi odsadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie! Dbaj o nie i jak masz możliwość to nie sprzedawaj ceny będą wyższe z czasem chodź i tak są wysokie. Co do części to już ich coraz mniej a za same zderzaki można kupić b6 heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne Audi każdy fanatyk Audi by chcial miec takiego RSa w garazu to co Audi zrobiło razem z Porsche najszybsze kombi na świecie :slina: Jedynie co mi najbardziej niepasuje w twoim egzemplarzu to jest kolor niestety jest dla mnie za spokojny barakuje mu troche pazura jak np. Niebieskim, Czerwonym albo Żółtym.

Zakładaj taka felge i lekka gleba

DSCF6519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem WO i już pomyślałem że je zobaczę kiedyś a tu zonk :( Auto w Norwegii ... PS tam to chyba długo nim nie pojeździsz bo z tego co mi wiadomo to siedząc tam trzeba mieć od nich auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Makki jak by ci ktoś dal za darmo nowe RS6 albo GT3 to myślę że dal byś rade żyć z nim na codzień mimo ze sa z automatem ;)

Umówmy się zwykle A4 nawet B8 zwłaszcza w dyszlu czy nawet C6 to poprawne ale do bulu nudne samochody ale jest też spora grupa aut nowych której charakteru nie brakuje mimo ze są już bardziej cyfrowe niz analogowe ale zazwyczaj nie kosztują tyle co nowe A4 choć zdarzają się wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać. Kwintesencja niemieckiej motoryzacji. Graty spełnienia marzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie jaja penie mu gżdul chodził że jak on nowym autem nie mógł stare audi odsadzić

:banan:

Marzenie! Dbaj o nie i jak masz możliwość to nie sprzedawaj ceny będą wyższe z czasem chodź i tak są wysokie. Co do części to już ich coraz mniej a za same zderzaki można kupić b6 heh

Dzieki. Jak narazie mam zamiar sie cieszyc jazda. Nalezy mi sie jak to juz ktos powiedzial za same cyrki z kupnem, rejestracja i ubezpieczeniem ;)

Zderzaki wlasnie wiem, psia mac no tanie nie sa :) A przydalyby sie ;) Cos sie pomysli :naughty:

Piekne Audi każdy fanatyk Audi by chcial miec takiego RSa w garazu to co Audi zrobiło razem z Porsche najszybsze kombi na świecie :slina: Jedynie co mi najbardziej niepasuje w twoim egzemplarzu to jest kolor niestety jest dla mnie za spokojny barakuje mu troche pazura jak np. Niebieskim, Czerwonym albo Żółtym.

Zakładaj taka felge i lekka gleba

DSCF6519.jpg

Kolor w sumie taki sie trafil i szczerze to ciesze sie ze jest taki. Po przygodach z polerka czarnego i niebieskiego RS2 uwazam ze ten kolor dla mnie bedzie jak najbardziej prawidlowy ;)

Ale dopiero jak go domylem odpowiednio to sie w nim zakochalem :D

Jezeli chodzi o buty to bede probowal cos takiego przymierzyc i zobaczymy co z tego bedzie. Grubo to moze byc z tylu bo to ori Porsche rozmiary i chyba tego jakos z tylu nie widze w RS2 :(

dsc00895_1.jpg

Zobaczyłem WO i już pomyślałem że je zobaczę kiedyś a tu zonk :( Auto w Norwegii ... PS tam to chyba długo nim nie pojeździsz bo z tego co mi wiadomo to siedząc tam trzeba mieć od nich auta

To chyba za szybko scrollowales te zdjecia :facepalm:

Tablice norweskie widac jak byk :wink:

przecie auto jest na NO blachach te PL to chyba dla jaj zalozyl

WOMAKKI to moje showoff tablice dla moich norweskich "fanow" :whistling::hi:

E tam Makki jak by ci ktoś dal za darmo nowe RS6 albo GT3 to myślę że dal byś rade żyć z nim na codzień mimo ze sa z automatem ;)

Umówmy się zwykle A4 nawet B8 zwłaszcza w dyszlu czy nawet C6 to poprawne ale do bulu nudne samochody ale jest też spora grupa aut nowych której charakteru nie brakuje mimo ze są już bardziej cyfrowe niz analogowe ale zazwyczaj nie kosztują tyle co nowe A4 choć zdarzają się wyjątki.

Oj Turdzi, Ty mnie moze troche znasz ale chyba tylko troche.

Wychowalem sie "pod maska" w starodawnej rodzinie oldschool'owego motorsportu gdzie zapach paliwa i przegaz oraz kopniecie ze sprzegla to taka jazda na codzien. Aftomat jest dla dziadkow i wygodnych ludzi a ja lubie zmieniac biegi wtedy kiedy ja chce :)

Jak jezdzi GT3 mnie totalnie nie obchodzi bo mi sie nie podoba. Nowym RS6 jeszcze nie jezdzilem ale kazdym poprzednim tak. Jest to autobahn killer i tyle na ten temat. Wyjezdza to przodem i na wyscigi autobahnach i autostradach w DK, DE i PL jak najbardziej ale ja po gorach jezdze caly rok i mieszkam w NO. Wiec nawet jak bym dostal RS6 lub GT3 za darmo to bym to sprzedal i zainwestowal w nieruchomosc ;), wykupil synowi szkole tenisowa w USA i pewnie jeszcze kupil ojcu jego wymarzone na stare lata - BMW 850 V12. Taki jestem i tyle. A RS6 C6 jeszcze sobie kupie, by moc w miare szybko zajechac z synem do PL :P

Norwegia zmienila mnie bardzo w ciagu ostatnich 10 lat. Mialem i mam proste, w miare cele w zyciu. Kiedys chcialem byc mistrzem regionu w PL w tennisa oraz mistrzem Polski w plywaniu. To sie udalo i jestem z tego bardzo zadowolony. Kontuzja (bo kur**** sport to zdrowie) zdolowala mnie na ladnych pare lat. Obiecalem sobie nowe kolano i sie udalo. Ale zanim dostalem nowe kolano wygralem mistrzostwa regionu w NO w tenisa przed 30tka ;) W rejonie obok przegralem w finale przez kontuzje :facepalm: ale tydzien temu wrocilem znowu do tenisa i Norweg z ktorym kiedys przegralem wtedy w finale dostal teraz takie baty ze juz tydzien nie moze sie ruszac :banan:

No i takie tam zbudowac dom w Norwegii sie udalo, nawet 2. Ale drzewo to jak narazie wyrwalem koparka samodzielnie zamiast zasadzic. Syn zdrowy jest, w miare ale damy chyba rade ;)

Aha, no i jak kiedys kolega w Norwegii przewiozl mnie RS2, daaaawno temu to sobie obiecalem, ze kiedys sobie kupie. Spelnilo sie :hi:

A4 B8 (to tez takie male marzenie, 1 nowe auto na zamowienie w zyciu) wyszlo w dieslu bo mialem c**j a nie zone! Wiec ja pogonilem, A4 i zone :decayed: Never ever paliwa do traktorow w quattro ani zony..

No i bylo jeszcze jak pierwszy raz zobaczylem wystawke Swissvax'ow w Oslo ze bede 1 Polakiem w Norwegii, ktory zdobedzie certyfikat i licencje. Jakies czary bo tez sie udalo.

Zycie jest piekne ale krotkie dlatego trzeba byc szybkim i mocnym. Obierac sobie cele i dazyc do nich a tych ktorzy w nas nie wierza odstawiac na bok :P

Zeby jeszcze bylo zdrowie to wszystko mialo by piekne kolory ale tak pieknie to nie ma :facepalm: W Norwegii to nawet psa z grzybem na ogonie nie potrafia wyleczyc. Cos za cos, przynajmniej jest spokoj i kraj ludzi nie okrada dbajac o nich przez cale zycie.. Amen :kox:

Co tu dużo pisać. Kwintesencja niemieckiej motoryzacji. Graty spełnienia marzeń :)

:thumbup1: Dzieki

W ubiegly weekend pojechalem sobie na wycieczke w gory na deske i zabralem RSa. Co ta wariatka potrafi na lodzie i sniegu po zakretach to szok. Jeszcze nigdy nie zajechalem tam tak szybko a jezdze w to samo miejsce od 8 lat. Banan non stop i zajechalem pod wyciag przed otwarciem co jeszcze mi sie nigdy nie zdarzylo. Wiec chyba jest dobrze :wink:

Kilka zdjec:

dsc03911.jpg

dsc039471280.jpg

dsc039461280.jpg

dsc038951280.jpg

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obierac sobie cele i dazyc do nich a tych ktorzy w nas nie wierza odstawiac na bok :P

lubię to! właśnie ja między innymi dlatego pogoniłem babę jeszcze (na szczęście!) przed ślubem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obierac sobie cele i dazyc do nich a tych ktorzy w nas nie wierza odstawiac na bok :P

lubię to! właśnie ja między innymi dlatego pogoniłem babę jeszcze (na szczęście!) przed ślubem :decayed:

ja jeżeli chodzi o babę to nie mam co narzekać :) na pytanie co do BMW 18-stki czy 19stki odpowiedź była jedna - " głupi ? oczywiście że 19-stki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty sie Makki zony pytasz z jakim silnikiem masz auto kupic :P

Ty tu historie życia wyskrobales a mnie tylko chodziło o to ze są nowe auta niewiele bo niewiele ale jednak są które maja masę klimatu i dają kupę frajdy z jazdy niektóre w manualna a niektore z automatem co w niczym nie przeszkadza i pozwala zmieniać biegi kiedy ty chcesz a nie skrzynia.

Co do samego RS2 to fajne ten konkretny model sie jakoś uchował i wyrósł na pelnokrwistego klasyka na miarę UR quattro czy Sport quattro w przeciwieństwie do S2 czy S4 które jeszcze sporo musza poczekac wiec wyrwanie takiego atuta teraz za w miarę rozsądne pieniądze to na prawdę dobra inwestycja.

Btw taka ciekawostka z historii . Audi sprytnie to rozegralo z marketingowego punku widzenia przywłaszczając sobie troche tytuł najszybszego kombi swiata a mało kto wie ze w Japoni w latach 94-99 dostępna była Subaru Impreza STI w wersji kombi która która setkę osiągała szybciej niż RS2 a technologicznie był to w ręcz statek kosmiczny w stosunku do dość prostej mechaniki siedzącej w RS2.

Japonce to jednak skromny naród wiec specjalnie sie tym nie chwalili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty sie Makki zony pytasz z jakim silnikiem masz auto kupic :P

Ty tu historie życia wyskrobales a mnie tylko chodziło o to ze są nowe auta niewiele bo niewiele ale jednak są które maja masę klimatu i dają kupę frajdy z jazdy niektóre w manualna a niektore z automatem co w niczym nie przeszkadza i pozwala zmieniać biegi kiedy ty chcesz a nie skrzynia.

Co do samego RS2 to fajne ten konkretny model sie jakoś uchował i wyrósł na pelnokrwistego klasyka na miarę UR quattro czy Sport quattro w przeciwieństwie do S2 czy S4 które jeszcze sporo musza poczekac wiec wyrwanie takiego atuta teraz za w miarę rozsądne pieniądze to na prawdę dobra inwestycja.

Btw taka ciekawostka z historii . Audi sprytnie to rozegralo z marketingowego punku widzenia przywłaszczając sobie troche tytuł najszybszego kombi swiata a mało kto wie ze w Japoni w latach 94-99 dostępna była Subaru Impreza STI w wersji kombi która która setkę osiągała szybciej niż RS2 a technologicznie był to w ręcz statek kosmiczny w stosunku do dość prostej mechaniki siedzącej w RS2.

Japonce to jednak skromny naród wiec specjalnie sie tym nie chwalili :)

Hehe spoko :)

Subarak wiadomo ale hmm, jakos mi nie lezy ;)

Wlasnie w RS2 o to chodzi, ze jest orginalne, proste i zapitala jak pindolino :P

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...