Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprezyny obnizajace -35 lub -40


hasik1978

Rekomendowane odpowiedzi

Dolacze sie do tematu. Wymienilem w b7 sprezyny na -30 weitec 1.5 r temu ale zostawilem ori amortyzatory. Czas je wymienic bo juz sie koncza. I pytanko- jakie byly by najlepsze krotsze sportowe czy te standardowe. Dodam ze chce miec max komfortu jazdy. Dzieki z gory za wszelka pomoc

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase to Bilki B6 lub B8, jak nie masz to jakąś tańszą alternatywę typu Sachsy 170 813 pod sportową zawiechę :)

Edytowane przez nike166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zbyt twardo. A kasy tez zbytnio nie ma bo byly dobre swieta[emoji33].

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanie. Po zalozeniu nowych sprezyn + amorkow po przejechaniu paru km trzeba jeszcze raz rozkrecic wachacze??

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a same spreżynki bez amorow jak by wsadzic do A4 sedana to bedzie troche nizej? nie chce amorow wyrzucic bo sa nowe a gwinta nie chce bo nie da sie tym jezdzic tylko sie zastanawiam nad sprezynami samymi nie ucierpia na tym amortyzatory?

Oczywiście że jak wrzucisz sprężyny to będzie niżej. Tym bardziej stracisz jeśli amorów nie wymienisz na te o obniżonym skoku, bo padną szybko. I tak będzie Cie czekał właśnie taki zakup. Jak już to wymieniać komplet, są Ci którzy amorków nie wymieniają i chwalą wręcz odradzają wymianę ( bo po co) ale to nie ma nic wspólnego z komfortem, nawet bym powiedział że jest niebezpiecznie na takim zestawie jeździć jeśli ktoś lubi szybką jazdę w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kase to Bilki B6 lub B8, jak nie masz to jakąś tańszą alternatywę typu Sachsy 170 813 pod sportową zawiechę :)

te 170 813 to do b5 ja musze poszukac o krotkim skoku do b7

bart[emoji769]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie mam możliwośc kupienia sprężyn obniżających -40mm ale mam quattro a springi są. Od Fwd.

 

I mam pytanie odnośnie przednich sprężyn czy różnią się te od przednionapędowego a od Quattro.??

Czy może są takie same.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bexior€ napisał:

Panowie mam pytanie mam możliwośc kupienia sprężyn obniżających -40mm ale mam quattro a springi są. Od Fwd.

 

I mam pytanie odnośnie przednich sprężyn czy różnią się te od przednionapędowego a od Quattro.??

Czy może są takie same.?

Nie aktualne pomyliłem działy,sorki 

Pozdrawiam.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...