Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny kompresor AUDI do pompowania kół


air1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań w temacie pompowania kół oryginalnym kompresorem znajdującym się w zestawie w miejscu koła zapasowego. We wkładce ze styropianu jest miejsce na kompresor. Proszę o opinie na temat oryginalnego kompresora w porównaniu ze innymi tanimi z alledrogo. Pytam o to ponieważ chciałem zakupić taki kompresor i na aukcjach oryginalny kosztuje około 100zł, a można też kupić coś w miarę firmowego i nowego za 90zł. Proszę o opinie i ewentualne sugestie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena praktycznie taka sama... Ja mam ten ori i nie mam mu nic do zarzucenia. Wygląda na solidnie zrobiony, działa jak powinien. Cóż to za filozofia żeby się nad kompresorkiem rozwodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, filozofia jest taka, że w samochodzie mam miejsce na oryginalny kompresor wiec z tej przyczyny oryginalny by mi pasował bardziej, jednak patrząc na wygląd to nie wygląda on za masywnie, wiec dlatego pomyślałem o innym z alle.... w cenie do 100zł. Miałeś może kiedykolwiek do czynienia z kompresorem np za 30zł z marketu? Ten oryginalny działa lepiej? jest cichszy... itd? Odczucia mogą być subiektywne :) Jak dobrze rozumiem to tym oryginalnym już kiedyś pompowałeś koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori kompresor i całkiem szybko pompuje, jest trochę głośny ale pompuję się na dworzu. działa o wiele lepiej niż te tanie z marketu. wiadomo ori to ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...